שתף קטע נבחר

בכיר בליכוד: ח"כ צריך לנהל את לשכת נתניהו

אחרי ששני בכירים בלשכתו של יו"ר הליכוד נטשו אותו בתוך שבוע, קוראים בכירים במפלגה למינויו של אדם בעל ניסיון פוליטי, אפילו ח"כ מכהן, לתפקיד. "נתניהו הוא אדם בלתי נהיל, כמו אהוד ברק. הוא בטוח שהוא יודע הכל יותר טוב מכולם. הוא צריך מישהו עם סמכות"

אחרי ששני ראשי לשכתו של יו"ר הליכוד, ח"כ בנימין נתניהו, נטשו אותו בזה אחר זה באותו השבוע, קוראים הערב (ו') בכירים בליכוד למנות לתפקיד "אדם בעל ניסיון פוליטי, אפילו חבר כנסת מכהן, שיוכל ויידע לנהל את נתניהו כמו שצריך".

 

בתחילת השבוע הודיע ראש מטהו של נתניהו, נפתלי בנט, כי הוא פורש מתפקידו, וראש לשכתו, אילת בן-שאול (שקד), הודיעה על פרישתה ימים ספורים לאחר מכן. השניים הכירו זה את זה עוד לפני שהגיעו ללשכת נתניהו ולגורמים בליכוד היה ברור כי לאחר עזיבתו של בנט, פרישתה של בן-שאול היא רק עניין של זמן.

 

"למרות שבנט ובן-שאול הם אנשים מצויינים, הניסיון הפוליטי שלהם היה כמעט אפסי ולא היתה להם שום יכולת לומר לנתניהו מה לעשות. נתניהו צריך מישהו עם סמכות, שיוכל לנהל אותו ולקבוע החלטות בשטח", אמרו בכירים במפלגה וציינו את שמו של עו"ד יצחק מולכו, מקורבו של נתניהו. "הבעיה היא שאנשים מבחוץ לא מוכנים 'לבוא למילואים' בתקופה הזו", הוסיפו הבכירים.

 

"נתניהו הוא אדם בלתי נהיל, כמו אהוד ברק. הוא בטוח שהוא יודע הכל יותר טוב מכולם. אין לו משמעת, והוא לא מקשיב לאחרים", אמר גורם בליכוד. לדבריו, מאבקי הכוח הבלתי פוסקים בלשכתו של יו"ר הליכוד "הפריעו לבנט לנהל את העניינים כמו שצריך", ולכן זה החליט לעזוב.

 

בהתייחס לספקולציות שהועלו בתקשורת לפיהן "הכל קורס בלשכת נתניהו", אמר הגורם כי "עם כל הכבוד לפרישה של השניים, שום דבר לא קורס. הם אנשים מצויינים שלא התאימו לתפקיד ולמקום". הגורמים גם דחו את הדיווחים לפיהם רעייתו של יו"ר הליכוד, שרה נתניהו, עומדת מאחורי פרישתם של בנט ובן-שאול ואמרו כי מדובר ברכילות. בשיחה עם ynet אמר בנט כי הדיווחים לפיהם שרה נתניהו קשורה לפרישה הם "קשקוש מקושקש". מיציתי והמשכתי הלאה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נתניהו. בלתי נהיל
צילום: עופר עמרם
מומלצים