שתף קטע נבחר

נהג התלונן: ריחמתי על נער בגשם ונשדדתי

בדרכו חזרה למסוף של אגד באשקלון הבחין נהג האוטובוס בנער שנרטב בגשם, והחליט לעצור לו, למרות שלא הייתה תחנת אוטובוס בסביבה. לטענתו, במקום להכיר לו תודה, שלף הנער אקדח ושדד ממנו כמה מאות שקלים

שוד לאור יום: משטרת אשקלון מחפשת הערב (יום ב') אחר נער כבן 15 החשוד ששדד נהג אוטובוס באיומי אקדח. על פי החשד, הנער ניצל את טוב לבו של הנהג, שהסכים לעזור לו. במקום להודות לו על העזרה, החליט הנער לשדוד את כספו.

 

המקרה אירע בשעות בצהריים בעת שנסע נהג "אגד" מהמסוף הדרומי של אשקלון, כשהאוטובוס ריק מנוסעים. בתיקו של הנהג היו כמה מאות שקלים, משום שכמה שעות קודם לכן הוא סיים לנסוע בקו במרכז העיר.

 

הנהג סיפר לשוטרים: "כאשר התחיל לרדת גשם חזק מאוד, הבחנתי בנער שמנופף לעברי. למרות שזו לא הייתה תחנת אוטובוס, ריחמתי עליו ועצרתי לו. הנער עלה, שלף אקדח ושדד אותי".

 

הנהג המופתע העביר לנער את כל המזומנים שהיו ברשותו והנער נמלט מהמקום בריצה. הוא סיפר לחוקרי המשטרה כי לא הצליח לזהות את הנער, מכיוון שזה היה רעול פנים ואף חבש כובע.

 

מפקד משטרת אשקלון, סגן ניצב חיים בלומנפלד, אמר כי המשטרה עצרה בשעות האחרונות צעיר שנחקר בחשד למעורבות במעשה. עם זאת, לדבריו, החקירה עדיין נמשכת. "מדובר באירוע חמור מאוד ולכן הפעלנו לא מעט שוטרים שמנסים לאתר את החשוד במעשה. יש לנו כמה כיווני חקירה, ואנו מקווים שנצליח לתפוס את מי שביצע את המעשה". הנהג, מצדו, החליט להמשיך בעבודתו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים