שתף קטע נבחר

מיקי גולדווסר: "אני מרגישה בתוכי שאודי חי"

אמו של החייל החטוף השתתפה במשמרת מחאה מול ביתו של ראש הממשלה בירושלים, וסיפרה כי "על פי הרגש החזק שלי כאמא אני נאבקת, אבל איני יכולה לעצור את חייה של קרנית, אשתו של אודי"

"אני מרגישה בתוך תוכי שאודי חי. אני אמא, יש לי רגש חזק מאוד אל הבן שלי. על-פי הרגש הזה אני ממשיכה במאבק עד שאודי יוחזר חי הביתה", כך אמרה הבוקר (יום ו'), מיקי גולדווסר, אמו של חייל צה"ל החטוף, אהוד גולדווסר, בתום עצרת "עירנות" בירושלים, מול בית ראש הממשלה, אהוד אולמרט. מדובר במעין משמרת מחאה, המתקיימת מדי שבועיים במקום.

 

בני משפחת גולדווסר, שחזרו בתחילת השבוע משהות של כחודשיים בדרום אפריקה, מקום עבודתו של האב שלמה גולדווסר, היו חלק מכ-70 איש בעצרת. גולדווסר סיפרה כי מלבד המשתתפים, הצטרפו גם עוברים ושבים שביקשו להביע הזדהות ודאגה מהתמשכות פרשת החטיפה, שסיומה אינו נראה באופק.


משמרת מחאה הבוקר מול בית רה"מ בירושלים (צילום: גיל יוחנן)

 

"לאנשים פה אכפת. אנשים זועמים. באו לדבר איתי אנשים צעירים שעומדים לצאת למילואים. בא בחור שחובק ילד, תינוק, ואמר לי שהוא צריך לצאת למילואים אך לא הובטח לו שמקרה כזה לא יחזור על עצמו, והוא לא רואה שמנהלים מגעים נמרצים לשחרורם של אודי ואלדד", הוסיפה האם.

 

גולדווסר חזרה על דברים שהשמיעה לאחרונה, ואמרה כי על כלתה, קרנית, אשתו של אודי, להמשיך בחייה, "אני לא יכולה לעצור את החיים שלה. היא אשה צעירה, שלא יכולה להמשיך לחיות תחת אי-הודאות הזו. זה לא סותר את העובדה שבתוך תוכי אני מרגישה שאודי חי.

 

"וזה רק צריך לדרבן את הממשלה לזרז את ההליכים ולהחזיר את אודי חי הביתה.

הרי הם בעצמם אמרו שהם לא רוצים שהיא תהיה 'תמי ארד שנייה'", סיכמה מיקי גולדווסר.

 

בתחילת השבוע הבא ימלאו 600 יום לחטיפתם של אהוד גולדווסר ואלדד רגב, במהלך סיור בגבול ישראל-לבנון, סמוך לזרעית. לאחרונה דווח בשבועון הגרמני "דר שפיגל" כי ראש הממשלה שוקל להודיע פומבית שהחטופים מתים, אולם גורמים מדיניים בכירים אמרו בתגובה כי "כל עוד אין מידע חד-משמעי על מצבם, ישראל תנהל משא ומתן מתוך הנחה שהם בחיים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מיקי ושלמה גולדווסר במשמרת המחאה
צילום: גיל יוחנן
מומלצים