שתף קטע נבחר

חשד בפ"ת: שיכרו בן 13 וביצעו בו מעשה סדום

שני גברים מפתח-תקווה חשודים כי הזמינו נער לביתו של אחד מהם, השקו אותו באלכוהול, צפו בסרטי פורנו ואחר-כך ביצעו בו מעשים מגונים ומעשי סדום. בחקירתם הסבירו: "זה היה בהסכמה". השופטת שהאריכה את מעצרם: "מדובר בעבירה חמורה ביותר"

חשד לאונס מזעזע של נער בן 13 בידי שני גברים מפתח-תקווה. מעצרם של תושבי העיר לאוניד פורמן, בן 53, וצחי שמש, בן 48, הוארך הבוקר (יום ו') בחמישה ימים בבית משפט השלום בכפר-סבא. השניים חשודים בביצוע מעשה סדום ומעשים מגונים בנער, לאחר שהשקו אותו לשוכרה.

 

פורמן ושמש עובדים ביחד בעסק בעיר. על פי החשד, השניים פגשו נער שככל הנראה רב עם הוריו וברח מהבית. שמש הציע לנער להתארח בביתו, שם ביצעו בו בהזדמנויות שונות את זממם.

 

על פי החשד, פורמן ושמש השקו את הנער משקאות אלכוהולים, צפו איתו בסרטים פורנוגרפיים ואז ביצעו בו מעשים מגונים ומעשה סדום. כל זאת בזמן שנער נוסף שהה בדירה וצפה במעשים.

 

החשודים נעצרו בעקבות מידע אשר הגיע למשטרה. הנער הוזמן למסור עדות, וגם אנשים נוספים תושאלו. לאחר שנאספו די ראיות, הוחלט במשטרה לבצע את המעצר. פורמן ושמש שיתפו פעולה בחקירתם וטענו כי המעשים נעשו בהסכמת הנער. אחד החשודים טען כי הנער רק ביצע בו מין אוראלי.

 

בדיון בבית המשפט היום, ביקש נציג המשטרה להאריך את מעצרם של החשודים בשבעה ימים לצורך המשך חקירה.

הוא טען כי קיימות מספר פעולות חקירה נוספות הדורשות את הימצאותם במעצר, וציין שמדובר בחשודים מסוכנים, העלולים גם לשבש את החקירה.

 

עו"ד אלון דוידוב, שמייצג את שמש, ועו"ד יורי קורנברג, שמייצג את פורמן, טענו בבית המשפט כי החשודים משתפים פעולה בחקירה ומוסרים את גירסתם, וביקשו להסתפק במספר מופחת של ימי מעצר. בהחלטה קבעה השופטת נילי קוצר: "מעיון בראיות, קיים חומר הקושר את החשודים לעבירה המיוחסת להם, שהינה חמורה ביותר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גדי קבלו
החשד: שיכרו ואנסו (אילוסטרציה)
צילום: גדי קבלו
עו"ד אלון דוידוב
מומלצים