שתף קטע נבחר

נתניהו: שטיפת המוח בארגוני הטרור דומה לנאצים

"כדי להביא אדם שירטש גולגולות של תינוקות, צריך לשטוף לו את המוח, כך היה בתנועות הנאציות", אמר יו"ר האופוזיציה ביחס לארגוני הטרור. נתניהו הוסיף: "הארגונים הפלסטינים אינם מבינים משטרים חופשיים"

יו"ר האופוזיציה, בנימין נתניהו, אמר היום (ב') כי ארגוני הטרור פועלים בשיטות תעמולה המזכירות את אלה של המשטר הנאצי. "להביא אדם שירטש גולגולות של תינוקות, צריך לשטוף לו את המוח, כך היה בתנועות הנאציות, בתנועות האיסלמיסטיות ובזמנו בתנועות הקומוניסטיות", אמר נתניהו בכנס באוניברסיטת בר-אילן לציון 100 שנים להולדת אברהם (יאיר) שטרן, מייסד הלח"י.

 

נתניהו הוסיף כי כדי להילחם בארגוני הטרור צריך למנוע מהם את הקשר עם מדינות איסלאמיות. "הטענה שאי אפשר להילחם בטרור היא אבסורדית ומופרכת. מעל הכל הטרור תמיד נשען על גרעיני תמיכה מוצקים של מדינות ותנועות, וצריך לשלול ממנו את הסיוע של המדינות האיסלמיות", אמר.

 

יו"ר הליכוד רמז כי ארגוני הטרור אינם מסוגלים לנהל מגעים עם משטר דמוקרטי: "מי שנוקט באופן שיטתי בטרור, כדוגמת ארגוני הטרור הפלסטינים, אינו מבין בדרך כלל משטרי חופש, שמכבדים זכויות אדם כי אם רק משטרי עריצות ורודנות אשר ממשיכים את הטרור גם כלפינו וגם כלפי פנים".

 

במהלך נאומו התייחס נתניהו להאשמות ההיסטוריות לפיהן ארגון הלח"י בראשותו של שטרן עסק

בפעילות טרור. לדבריו הלח"י נמנע מפגיעה באזרחים חפים מפשע במהלך המאבק בבריטים. הוא ציין כי את הפיצוץ במלון המלך דוד, ששימש גם כמפקדה הבריטית, ובו נהרגו אזרחים, היה אירוע יוצא דופן.

 

"ממשיכי דרכו של אברהם יאיר שטרן, הלכו ונהיו חברים בפרלמנט הדמוקרטי הישראלי ואילו ממשיכיו של חאג' אמין אל חוסייני, ממשיכים במלחמת הטרור הרצחנית", נתניהו הוסיף כי "כשאנו רואים מעשה טרור, אנו יודעים שאם הם היו יכולים הם היו רוצחים את כולנו, הם לרגע לא משהים את הפיצוץ או המטען".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלכס קולומויסקי
נתניהו. שטיפת מוח
צילום: אלכס קולומויסקי
מומלצים