שתף קטע נבחר

ההתעללות באחים: לשופט הוצגו תמונות זוועה

בדיון בבקשה להאריך את מעצרם של הורים החשודים כי גרמו לכוויות קשות לבנם בן השלוש וחצי, אמר נציג המשטרה כי "ותיקי משטרת ירושלים מתקשים לשמוע סיפור כזה מזעזע". למרות שהשניים מכחישים, האריך בית המשפט את מעצרם ב-6 ימים. מנהל מיון ילדים בהדסה: "אין שיפור במצב הילדים, הקטן עדיין חסר הכרה ומונשם"

"ותיקי משטרת ירושלים מתקשים לשמוע סיפור כה מזעזע" - כך אמרו היום (ה') נציגי המשטרה בדיון להארכת מעצרם של זוג הורים החשודים כי גרמו לכוויות לשני ילדיהם. בנם בן השלוש וחצי הובהל במצב קשה מאוד לבית-החולים כשהוא סובל מכוויות כשעל גופו סימני פגיעה, הבן הגדול - בן ארבע וחצי - מאושפז במצב קל וגם הוא סובל מכוויות. נציג המשטרה הציג לשופט אלבום של תמונות מזעזעות של הילדים, ובמשטרה ביקשו שלא לפרסמן.

 

האם הודתה בחשדות וחזרה בה, ואילו האב ואדם נוסף שנעצר בפרשה מכחישים. בדיון אמר נציג המשטרה: "יש ראיות אשר הועברו לבית המשפט אשר מעידות על התעללות קשה וממושכת".


האם מובלת לדיון בבית המשפט, היום (צילום: גיא אסיאג)

 

עורכת הדין של האם אמרה בדיון בבית המשפט כי "הודאתה האחרונה היתה תחת לחץ של השוטרים, כדי להיות ליד ילדיה המאושפזים". פרקליטו של האב טען כי מרשו נעצר לשווא. "מחומר החקירה עולה בבירור שהוא היה מחוץ לבית תקופה ארוכה. החשוד לא נכח בדירה שלו ואין לו קשר לאירועים המרכזיים". עורך דינו של החשוד השלישי אמר כי הוא כופר בחשדות נגדו.

 

בהחלטה כתב השופט חיים לי-רן כי מחומר החקירה עולות ראיות הקושרות כל אחד מן החשודים לחשדות המיוחסים לו. "כל עוד לא תושלם של חקירתם של הילדים, לא יוכלו בני משפחתם של הילדים למעט גורמי רווחה לבקרם בבתי החולים", קבע השופט, שהאריך את מעצרם בשישה ימים.

 

האח הקטן נחבט על-פי החשד בצורה חזקה, ועל גופו נמצאו גם סימני קשירה וכוויות.

"לא ברור אם הילד ייצא מזה בכלל. כנראה נגרם לו נזק מוחי", אמרו בבית החולים.

 

מנהל חדר מיון ילדים בהדסה עין-כרם, ד"ר יורם בן יהודה, סיפר היום ל-ynet כי אין שינוי במצבם של הילדים. "הילד הצעיר עדיין מחוסר הכרה ומונשם, וכרגע לא נראים סימנים לשיפור במצבו. מצבו של הילד הגדול יותר, אשר אושפז בביה"ח במצב קל, נותר אף הוא ללא שינוי", סיפר.

 

 

בהכנת הידיעה השתתפה אדווה נפתלי
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האם החשודה בבית המשפט
צילום: גיא אסיאג
מומלצים