שתף קטע נבחר

חשד: אם התעלמה מגילוי עריות והתעללה בילדים

אם ל-12 ילדים מאזור ירושלים חשודה שלא עשתה דבר כשנודע לה שילדיהּ מקיימים יחסי מין זה עם זו בין כותלי הבית. כמו כן היא חשודה שהיכתה אותם בחפצים קהים ומנעה מהם טיפול רפואי

אם ל-12 ילדים מיישוב באזור ירושלים חשודה בהתעללות בהם, ובכך שלא דיווחה על גילוי עריות במשפחתה. בית-משפט השלום בבירה האריך היום (ג') את מעצרה בשישה ימים. חלק מהילדים בוגרים, בני 18 ויותר.  

 

החקירה החלה לפני כחודש וחצי, כאשר נער התקשר למשטרת בית-שמש והתלונן על מצוקה שבה הוא שרוי, וברקע נשמעו קולות של שבירת כלים. חוקרי המשטרה ואנשי מחלקת הרווחה ברשות המקומית הגיעו לבית המשפחה, שהייתה מוכרת עוד קודם לשירותי הרווחה. הנער שהתלונן הוצא מהבית.

 

זמן מה לאחר מכן סיפר אח אחר במשטרה על התעללויות וגילוי עריות בין כמה מילדי המשפחה. על-פי החשד, הילדים קיימו יחסי מין זה עם זו בין כותלי הבית, והאם ידעה על כך ולא עשתה דבר. 

 

על-פי החשד, האם מכה זה שנתיים את הילדים בחפצים קהים, ובהם מערוך וכבלי חשמל. כמו כן היא חשודה שמנעה מהם טיפול רפואי. אחד הילדים שהגיע מאוחר הביתה נאלץ לישון מחוץ לבית. האם טענה כי זו שיטת החינוך שלה.

 

שירותי הרווחה הוציאו את כל הילדים מהבית והעבירו אותם למקומות שונים. המשטרה אמורה לחקור גם את אב המשפחה, כדי לבדוק מה מידת מעורבותו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האם מובאת להארכת מעצר
צילום: גיא אסיאג
מומלצים