שתף קטע נבחר

ארה"ב: בימ"ש הרשיע אב ששם את בתו במיקרו

ג'ושוע מולדין הורשע בפגיעה מכוונת בבתו בת החודשיים, לאחר שהכניס אותה לתנור מיקרוגל למשך 10 עד 20 שניות. התינוקת סבלה מכוויות בדרגה שנייה ושלישית ונזקקה להשתלות עור. האב כפר באשמה וטען כי לקה באי שפיות זמנית

בית משפט בעיר גלבסטון שבטקסס הרשיע היום (ג') אב צעיר בעבירת פגיעה בחסר ישע - לאחר שפצע את בתו התינוקת כאשר הכניס אותה לתוך תנור מיקרוגל. חבר המושבעים התדיין במשך ארבע שעות ולבסוף החליט לדחות את טענתו של הנאשם בן ה-20 כי לקה באי-שפיות זמנית. גזר הדין המירבי שצפוי לאב, ג'ושוע מולדין, הוא מאסר עולם.

 

מולדין טען כי הוא חף מפשע, ואמר כי סבל מהתקף פסיכוטי שבעטיו הכניס את בתו בת החודשיים, אנה, לתוך תנור מיקרוגל בחדר מלון, והפעילו למשך 10 עד 20 שניות. האירוע התרחש בחודש מאי שעבר, כאשר שהה לבדו עם התינוקת, זמן קצר לאחר שהגיע לעיר גלבסטון, שבה קיווה לעבוד ככומר.

 

התינוקת סבלה מכוויות בדרגה שנייה ושלישית - לאוזנה השמאלית, לחייה, ידה וכתפה, ונזקקה להשתלות עור. לפני שהכניס אותה למיקרוגל, אביה גם הכניס אותה למקרר ולכספת בחדר במלון.

 

עורך דינו של מולדין, סאם קאמאק, טען כי מרשו הוא אב אוהב שעבר התקף פסיכוטי, וציין כי האב ניסה להתאבד לאחר שהבין את חומרת מעשיו. "ג'ושוע מולדין סבל ממחלת נפש מאז שהיה בן 10 ועד היום שבו ביצע את המעשה הזה", אמר למושבעים

אתמול. עם זאת, התביעה התעקשה כי מולדין ביצע את המעשה במכוון.

 

במשפטו, הקשיב האב בפנים חתומות לסיפוריה של אמה החורגת של בתו, התר קרוקסטון, על הטיפולים הרפואיים הכואבים שבתו עדיין עוברת בגין מעשיו. היא סיפרה שפצעיה של התינוקת טרם החלימו, והוסיפה כי הפציעה מסבה לה כאבים רבים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אב אוהב? אילוסטרציה
צילום: indexOpen
מומלצים