שתף קטע נבחר

חשד: קופאי בבני ברק ביצע מעשים מגונים בילדות

המשטרה עצרה קופאי במרכול בבני-ברק בחשד לביצוע מעשים מגונים בילדות בנות שש עד שמונה. מי שהתקשר למשטרה היה דווקא הקופאי, שחשש שיותקף על-ידי אביה של אחת הילדות

קופאי במרכול בבני-ברק חשוד כי ביצע מעשים מגונים בילדות בנות שש עד שמונה. החשוד, תושב באר-שבע בן 24, נעצר הודות לעירנותה של ילדה בת שש. הבוקר (יום ה') הארך בית משפט השלום בתל-אביב את מעצרו בחמישה ימים. 

 

אתמול בשעות הערב הגיעו הורים מבני ברק עם בתם בת השש למרכול בעיר. כאשר סיימו את הקניות והגיעו לקופה, סיפרה הילדה כי הקופאי ביצע בה מעשה מגונה לפני כשבועיים.

 

לאחר שהקופאי יצא מן המרכול, החל אביה של הילדה לעקוב אחריו. הקופאי חשש כי האב רוצה לתקוף אותו והזמין את המשטרה. מיד עם הגעת השוטרים סיפר להם האב על דברי בתו, ובתגובה נעצר הקופאי ונלקח לחקירה בתחנת משטרת מרחב דן.

 

במהלך החקירה הודה החשוד בביצוע מעשה מגונה בילדה, וכן במספר מקרים נוספים בהם ביצע מעשים מגונים בילדות בנות שש עד שמונה. במקביל לבקשה להארכת מעצרו, מחפשת המשטרה את הילדות בהן על פי החשד בוצעו המעשים המגונים. בנוסף תוציא המשטרה צו איסור פרסום על שמו ותמונתו של החשוד כדי לערוך מסדר זיהוי.

 

לפני מספר ימים נעצר תושב הצפון, בן 49, בחשד שאנס וביצע מעשים מגונים בשתי ילדות. המקרה התגלה לאחר שאחת הילדות צפתה עם אימה בסצינת התגגפות בטלוויזיה, ואמרה לי כי ידיד המשפחה ביצע בה מעשים דומים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שאול גולן
מעשים מגונים בילדות (אילוסטרציה)
צילום: שאול גולן
מומלצים