שתף קטע נבחר

הזוועה בבית-שמש: האח הודה בבעילת אחותו

בית משפט השלום בירושלים האריך את מעצרו של הצעיר מבית שמש החשוד בבעילת אחותו. לטענת המשטרה, בנה של האם החשודה בהתעללות בילדיה, הודה בבעילה

זוועות חדשות בפרשת ההתעללות בילדים בבית-שמש. בית משפט השלום בירושלים האריך הבוקר (יום ו') בארבעה ימים את מעצרו של הצעיר מבית שמש, החשוד בבעילת אחותו הקטינה. לטענת המשטרה, הצעיר, בן 28, הודה בבעילה. במסגרת הפרשה נעצרו גם הוריו של הצעיר.

 

הפרשה החלה במעצרה של אם המשפחה, בחשד שהתעללה ב-12 ילדיה והתעלמה מגילוי עריות בין האחים. אתמול הוארך גם מעצרו של אב המשפחה, בחשד שידע על מעללי האם - ושתק.

 


הודה בבעילה, האח בהארכת המעצר (צילום: גיל יוחנן)

 

החקירה החלה לפני כחודש וחצי, כאשר נער התקשר למשטרת בית-שמש והתלונן על מצוקה שבה הוא שרוי, וברקע נשמעו קולות של שבירת כלים. חוקרי המשטרה ואנשי מחלקת הרווחה ברשות המקומית הגיעו לבית המשפחה, שהייתה מוכרת עוד קודם לשירותי הרווחה. הנער שהתלונן הוצא מהבית. זמן מה לאחר מכן סיפר אח אחר במשטרה על התעללויות וגילוי עריות בין כמה מילדי המשפחה.

 

על-פי החשד, האם מכה זה שנתיים את הילדים בחפצים קהים, ובהם מערוך וכבלי חשמל.

כמו כן היא חשודה שמנעה מהם טיפול רפואי. אחד הילדים שהגיע מאוחר הביתה נאלץ לישון מחוץ לבית. האם טענה כי זו שיטת החינוך שלה. במהלך הדיון בעניינו של האב טענה נציגת המשטרה כי מחומר החקירה עולה שהאב עצמו היה מעורב בתקיפת ילדיו כדרך חינוך.

 

האב עשה זאת לא באותה רמה שבה נקטה האם, אך גם האמין בשיטה של "חוסך שבטו שונא בנו". לדברי החוקרת, האב ידע כי האם נוקטת בשיטת חינוך קשה ואלימה מאוד - ונמנע מלהגיש עזרה לילדיו. האב, שסירב לחשוף את פניו בדיון, טען כי חשדות המשטרה אינם נכונים וכי רק הכה את הילדים על ידיהם, כחלק מחינוכם. שירותי הרווחה העבירו את ילדי המשפחה למקומות שונים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האח מובא להארכת מעצר, היום
צילום: גיל יוחנן
מומלצים