שתף קטע נבחר

שכנת האם החשודה באונס: היא היכתה את ילדיה

הדיירים בבניין בנתיבות שבו מתגוררת האם החשודה באונס שני ילדיה, התכנסו באחת הדירות והתקשו לעכל את מה התרחש לא רחוק מהם. אחת השכנות אמרה שראתה את האם מכה את ילדיה וכעת היא מצטערת שלא התלוננה במשטרה. עורך דינה של האשה אמר כי היא מכחישה את המעשים, למרות שכבר הודתה

מתקשים לעכל: בבניין בו מתגוררת האשה מנתיבות, שנעצרה היום (ג') בחשד שאנסה את שני ילדיה בני שמונה ו-11, התכנסו השכנים באחד הבתים כדי לנסות ולהבין את גודל הזוועה שהתרחשה לא רחוק מדירותיהם.

 

השכנים בבניין סיפרו ל-ynet: "ידענו שמשהו לא בסדר עם האשה הזאת, מהרגע שהיא הגיעה לבניין היא התנהגה באופן מוזר, היא אף פעם לא אמרה שלום שפגשנו אותה בחדר המדרגות ותמיד היא ניסתה להתחמק מקשר עין".


האם החשודה מנתיבות מכסה את פניה בבית המשפט (צילום: הרצל יוסף)

 

אחת השכנות הוסיפה כי ראתה את האם מכה את ילדיה: "לפני כמה חודשים שמעתי את אחד הילדים צועק 'אמא אמא' הוא מרביץ לי. שמעתי את הילדים רבים, לאחר מכן ראיתי את האמא נכנסת לחדר ומכה את אחד הילדים". אותה שכנה הוסיפה בצער כי היא מצטערת שלא הזמינה משטרה. 

 

שכונותיה של האם סיפרו כי היא התלבשה כדתייה אדוקה. "כל הזמן היא לבשה חצאיות ארוכות, חולצות עם שרוולים ארוכים ומטפחת ראש שהסתירה לה כמעט את כל הפנים". השכנות סיפרו גם כי בזמן ולאחר הגירושים נהג להגיע לביתה גבר, ככל הנראה חבר של האשה, ובכל פעם שהוא הגיע הן שמעו את השניים רבים ומקללים אחד את השני, לפעמים גם כשהילדים היו בביקור בבית.

 

על הילדים סיפרו השכנות: "הם היו מסתובבים עד שעות מאוחרות בלילה ללא השגחה, או היו יושבים על הסורגים בקומה שלישית וזורקים חפצים, אבנים ומקללים את האנשים ברחוב. היתה לנו הרגשה לא טובה בכל פעם שראינו את האשה הזאת, אנחנו לא מאמינות שדבר כזה קרה דווקא בבניין שלנו".

 

מוקדם יותר האריך בית משפט השלום את מעצרה של האם בחמישה ימים. הדיון נערך בדלתיים סגורות. עורך דינה של החשודה אמר לאחר הדיון כי היא מכחישה את כל החשדות נגדה, למרות שבבוקר היא הודתה בחקירתה במשטרה בקיום יחסי מין עם שני בניה ואמרה כי מדובר ב"נקמה בבעלה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האם החשודה
צילום: הרצל יוסף
מומלצים