שתף קטע נבחר

פקודה בימין: רואה ח"כ ערבי במסעדה? תקלל

ברוך מרזל ואנשיו הוציאו "פקודת מבצע", למקרה של היתקלות באישיות ערבית בכירה בירושלים

פעילי הימין הקיצוני מבטיחים לשבור את הכלים במאבקם נגד חברי הכנסת הערבים. הרקע, לטענתם, הוא המעורבות בתקופה האחרונה של ערביי ישראל באירועים לאומניים. בתוכנית מבצע, המחולקת בשבועות האחרונים בישיבות תיכוניות, אולפנות ובתי ספר ביהודה ושומרון ובירושלים, נקראים הנערים ליטול חלק במבצע המכונה "קרובים קרובים".

 

בתוכנית המבצע מפורטות הנחיות ופקודות לפעילים, מהרגע בו מתקבלת ידיעה כי חבר כנסת ערבי או אישיות מהמגזר הערבי - הגיע לאזור ירושלים. בין יתר התוכניות נקראים הפעילים לקחת מונית על חשבון המטה, להגיע לשטח, לזהות ודאית את האישיות ואז מפורטת פקודה מבצעית שמטרתן לגרום לאיש לעזוב את המקום - באמצעות פרובוקציות וצעקות.

 

כך לדוגמה נכתב בפקודה: "פותחים בצעקות כנגד היעד. אם מדובר

 במסעדה או בבית קפה על אחד הפעילים לנהל שיחות עם יושבי המקום ולהודיע להם להצטרף לקריאות, או לכל הפחות לעזוב את המקום כמחאה שיושב שם שונא ישראל". בתוכנית ממליצים אנשי חזית יהודית על ניסוחים שונים של צעקות נגד האישיות הערבית, לדוגמה "אתה מחבל... שונא ישראל...בכל מדינה נורמלית היית בכלא... תעוף מכאן...".

 

בדף מפורטות הנחיות כיצד לעזוב את המקום ולהמשיך לרדוף את האיש וגם איך להתנהג בחקירת המשטרה. עד כה נרשמו כ-350 בני-נוער, ולדברי המארגנים ישנה היענות גדולה. יו"ר חזית יהודית לאומית ופעיל הימין הקיצוני, ברוך מרזל, אמר ל-ynet "מדובר בתוכנית לגיטימית שחושפת את היפה שבדמוקרטיה. זכותנו לרדוף אחרי המחבלים הללו, ואנחנו נעשה הכל כדי לדאוג ששונאי ישראל לא יסתובבו בריכוזי אוכלוסייה. הם מוקצים, הם מנודים, ובכל מדינה נורמלית הם לא היו מעיזים להוציא את האף ברחוב".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
מרזל. זה היופי בדמוקרטיה
צילום: גיל יוחנן
מומלצים