שתף קטע נבחר

מתיחות בעבודה: סדק ביחסים בין פרץ למרציאנו

יו"ר העבודה לשעבר פרץ נועד עם מזכ"ל המפלגה איתן כבל לשיחת פיוס, אך לא עידכן את איש סודו. יורם מרציאנו זעם ונעלב, ומקורביו תהו: איך ירגיש פרץ אם מרציאנו יקבע פגישה עם ברק ולא יספר לו?

החזית נסדקת? אחרי שנתיים של שיתוף פעולה פוליטי הדוק בין יו"ר העבודה לשעבר, עמיר פרץ, לח"כ יורם מרציאנו, התגלע סדק ראשון המאיים על יחסיהם. פרץ נועד היום (ב') עם מזכ"ל מפלגת העבודה, ח"כ איתן כבל, לפגישת פיוס אך מתברר כי הוא הסתיר את דבר הפגישה מאיש סודו.

 

מקורביו של מרציאנו אמרו כי הוא הביע זעם על כך שלא עודכן על קיום הפגישה. "נראה איך ירגיש פרץ אם מרציאנו יחליט לקבוע פגישה עם אהוד ברק ולא יעדכן אותו", אמרו מקורביו של מרציאנו.

 

"זו התנהגות לא מקובלת למערכת יחסים כל כך קרובה. ספק אם פרץ היה רוצה ללמוד על פגישותיו מהתקשורת", הוסיפו.

 

מרציאנו הוא אחד הפוליטקאים הבודדים במפלגת העבודה שנשאר נאמן לפרץ אחרי ההפסד לברק בפריימריז ועזיבתו את משרד הביטחון. מרציאנו גם לא

היסס לתקוף את שר הביטחון ברק פעם אחר פעם, להגן על פרץ ואף פעל ליישר את ההדורים בין יו"ר העבודה לשעבר לשר בנימין בן-אליעזר, כאשר אירח את השניים בביתו הפרטי.

 

ההערכה היא כי המתיחות שנוצרה היום לא תפגע באופן משמעותי ביחסים בין שני האישים, וספק אם מרציאנו ינתק את קשריו עם פרץ. עם זאת, ייתכן שהסדק שנפער יוביל להתרחקות מסוימת בין שני האישים, לפחות בתקופה הקרובה עד לקיום של שיחת סולחה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מרציאנו ופרץ. ברוגז
צילום: ירון ברנר
מומלצים