שתף קטע נבחר

כוכב דתי נולד

שישה זמרים הגיעו לגמר תחרות כוכב נולד הדתי. מרכז "דוהל" בתל אביב התמלא באנרגיות אדירות, הפירגון ההדדי היה חידוש מרענן והסאונד האיכותי הוסיף לאווירה הטובה. אבל רק אחד יצא משם מנצח. מי?

אל תקלו ראש בעולמו של כתב המגיע לסקר אירוע מוזיקלי שתוצאותיו גרועות, או במקרה הטוב מתחת לבינוני. ההתלבטות רבה. מצד אחד, סתם ככה לבקר ולהרוס עשרות אלפי דולרים ושנים של השקעה לזמר, ומצד שני המערכת והעבודה דורשות אוביקטיביות.

 

לכן, כמה טוב לבשר לכם שבגמר "המובחר שבמובחרים", או כפי שהוא נקרא בשמו העממי כוכב נולד הדתי, שהתקיים השבוע במרכז דוהל בתל אביב, היו אנרגיות מטורפות. הקהל מילא את האולם, הפירגון ההדדי הורגש באוויר והסאונד היה מושקע וטוב. וכל זאת, למרות התקציב הדל והפרסום המועט. אפילו אחד, רון חולדאי, קיפץ בחינניות חביבה לפני שתפס את כיסאו בשורה הראשונה.

 

הזמר-מנחה אסף נגל העלה את ששת הכוכבים אחד אחרי השני לבמה, וכל אחד בתורו לקח פרוסת שיר מ"שלום עליכם" של אברהם פריד. את הערב צבעו במקצועיות רבה גם הזמרים יעקב זינגבוים וישראל פרנס, שסחפו את הקהל, וציון גולן שקישט וסילסל את להיטיו המוכרים.

 

לא אספר לכם שהבחנתי שם בגבסו או בסעדו הבאים, אך אין ספק שכל המתמודדים היו ראויים ונעימים על הבמה. רגע

יחיד של אכזבה נרשם כשהקהל לא כיבד את המנצח, וקיפל רגליו באמצע הדרן שיר הניצחון.

 

ועכשיו: תופים... במקום השלישי זכה ההימור שלי כמקום ראשון - העלם הצעיר שניר אטיאס, ששר את "שמע ישראל" של שרית חדד. במקום שני זכה אבנר חג'בי עם "לדבר איתך", ובמקום הראשון, עם לוק מבטיח ועמידת במה כובשת - נתנאל מליוב ששר את "רפאני" של פריד ונבחר על ידי השופטים (60% ממשקל הנקודות) והקהל כמנצח.

 

הערב הופק באמצעות המחלקה לתרבות תורנית של עיריית תל אביב, בראשותו של שמואל דגניה, שגם תעניק לזוכה הפקת סינגל וחשיפה באירועים עתידיים. אז בשנה הבאה בניצנים?

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הזמרים על הבמה
צילום: שירן וולק
ובתפקיד צדי...
צילום: שירן וולק
אז מיהו המובחר שבמובחרים?
אודי גפן
מומלצים