שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  משהו השתבש: הסיכה ננעצה בראשו של הקוסם
  אמן האשליות יוני גרסין, שהופיע בשעתו בתוכנית "היורש" הזמין מתנדבת מהקהל לבחור אחד מארבעה אקדחי סיכות, להצמיד לראשו וללחוץ על ההדק. על פי הקסם, הוא היה אמור לגרום למתנדבת לבחור באקדח דמה - אבל זה נגמר עם סיכה שננעצה בראשו

  הלך הקסם, נשאר האמן: הופעה של אמן האשליות יוני גרסין, שהופיע בשעתו בתוכנית "היורש" עם אורי גלר, כמעט נגמרה אמש (יום ה') באסון, לאחר שאחד הקסמים השתבש וסיכה מאקדח סיכות תעשייתי ננעצה בעוצמה בראשו. הוא הובא לטיפול בבית החולים ברזילי באשקלון.

   

  ההופעה התקיימה אתמול בקיבוץ אלונים. ריצ'רד, אביו ומנהלו האישי של גרסין, סיפר כי התקלה אירעה כשבנו ביקש לבצע קסם שנקרא רולטה רוסית. "מניחים ארבעה אקדחי סיכות על ארבעה כיסאות", מסביר ריצ'רד את מהלך הקסם. "שלושה אקדחים הם דמה ואילו אחד טעון בסיכות. בשלב זה בוחרים מתנדב מהקהל, שעובר ובודק את האקדחים, ומוודא שאכן רק אקדח אחד מהם טעון.


  אמן האשליות הפצוע

   

  "לאחר מכן מערבבים את כל האקדחים בתוך שק, ואז מניחים אותם שוב על הכיסאות, כשאיש אינו יודע מהו האקדח הטעון. בשלב זה, אמור המתנדב לבחור את אקדחי הסיכות בזה אחר זה, ולירות בקוסם, כאשר האחרון מכוון אותו, בעזרת קסם/אינטואיציה, לבחור דווקא באקדחי הדמה".

   

  ריצ'רד סיפר כי בנו כבר ביצע את הקסם כמה וכמה פעמים - בהצלחה. הוא תיאר כי אמש המתנדבת שנבחרה מהקהל עלתה לבמה ובהתאם להנחייתו של גרסין בחרה באחד מאקדחי הסיכות, הקוסם הרים את ידו - היא לחצה על ההדק ואכן

  התברר שמדובר באקדח דמה.

   

  אלא שלאחר מכן בחרה המתנדבת אקדח סיכות נוסף, שכוון לראשו של גרסין. היא לחצה על ההדק, אך אז התברר שלא מדובר באקדח דמה וסיכה ננעצה בראש של הקוסם, שהחל לדמם. המתנדבת נבהלה וצעקה: "יש לך סיכה בראש".

   

  על אף התקרית המביכה, החליט הקוסם להמשיך בהופעה, וחזר לעמוד מול הקהל כשראשו חבוש. ואולם לאחר קטע נוסף שביצע החליט אביו כי מוטב שהאמן יתפנה לקבלת טיפול רפואי. גרסין הודה בפני הקהל, שגילה כי "הקסמים לא תמיד עובדים".

   

  המידע הראשוני התקבל באימייל האדום

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים