שתף קטע נבחר

בלי עזרת ה"יונים" - קמפיין ברק יוצא לדרך

צוות ההסברה של "ישראל אחת" הציג את תוכנית הקמפיין שיביא, לדבריהם, לנצחונו של ברק בבחירות ובינתיים - בורג וברעם מסרבים לקבל תפקידים במטה הבחירות "מחשש שישמשו כמריונטות של טל זילברשטיין"

הפירסומאי משה גאון, מקורבו של ראש הממשלה ברק, הציג אתמול (ב') לסיעת "ישראל אחת" את תוכנית מטה ההסברה של ברק לקראת הבחירות.
תכניתו של גאון, שתביא לדבריו, לנצחון ברק בבחירות מורכת משלושה שלבים:
שלב א' - גיבוש האסטרטגיה והססמאות. שלב ב' - הגדרת היריב והשיטה, מינוי ראשי מטות, פעילות שטח, עריכת כנסים וחוגי בית. שלב ג' - קביעת סדר יום, תגובה מהירה וקמפיין בטלויזיה וברדיו.
גאון אמר בישיבה כי על פי מחקרים שערך המטה הציבור נמצא במבוכה ולכן הסקרים שמוצגים היום אינם אמיתיים אלא משקפים אוירה בלבד. לדעתו של גאון יש בשלות בציבור להסדרים מדיניים אמיצים.
קהלי היעד החשובים, לדעתו של גאון הם מצביעי ברק מ-99', המאוכזבים והמתלבטים, כשעיקר ההתמקדות תהיה בציבור הערבי והעולים.
גאון אומר כי במרכז הקמפיין תעמוד המפלגה, ישולבו בו פעילים וארגוני צעירים של "העבודה", ותהיה בו עבודת צוות. יש לציין כי צעירי העבודה טוענים כי על פי הרכב המטה כרגע, הם אינם מעוניינים לסייע לברק.

בורג, רמון וברעם "מחרימים" את מטה הבחירות

אברום בורג וחיים רמון סירבו לקבל על עצמם תפקידים במטה הבחירות, מחשש שישמשו כמריונטות של טל זילברשטיין. עוזי ברעם סירב לקבל תפקיד במטה בגלל התנגדותו האישית לברק.
בראש המטה האסטרטגי אמור לעמוד שלמה בן עמי, אלא שעקב פעילותו המדינית, ספק אם יוכל לתפקד, והוא עשוי להתחלף. במטה השטח יעבדו רענן כהן, בנימין בן אליעזר ומתן וילנאי. השניים האחרונים אמורים לעסוק בהסברה לציבור הערבי.
ההסברה לציבור הערבי תתמקד בשלושה תחומים: האחד - אין אלטרנטיבה לברק, שרון ונתניהו אינם עדיפים עליו, השני- להזכיר לציבור הערבי את ההשקעות הכספיות שהשקיעה ממשלת פרס בשנת 96' במגזר הערבי והשלישי - יישום התוכנית הרב שנתית שנקבעה לפני מספר חודשים.
במפלגת העבודה מאמינים שהשקעות כלכליות בציבור הערבי יחזירו את המצביעים לברק. למרות שההנהגה של ערביי ישראל טוענת שהציבור הערבי יחזור לברק רק לאחר הסדר מדיני.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דודו פריד
מצחצחים חרבות. אהוד ברק
צילום: דודו פריד
מומלצים