שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  יודה עולה על הפסים

  החזרות ל"יוסף וכתונת הפסים המשגעת" יצאו לדרך. אנחנו היינו שם. גם יהודה לוי, וגם מירי מסיקה - למרות השעון הבוגדני

    

   

  אחרי שנטל לעצמו הפסקה של חצי שנה מעסקי הבידור, במהלכה טייל בחו"ל, התעורר מאוחר והשקיע בגידול שיער פנים, יהודה לוי חוזר לעבוד, והוא עושה את זה בתיאטרון "הבימה", במחזמר "יוסף וכתונת הפסים המשגעת" של אנדרו לויד וובר. לוי יפקוד את במת התיאטרון הלאומי לצידה של מירי מסיקה ושניהם ילוו על ידי קאסט של רקדנים ושחקנים מזמרים ויבוימו על ידי צדי צרפתי.

   

  מאז שלמה ארצי ,ששי קשת ודני בסן, שגילמו את הדמות בשנות ה-70, לא היה כוכב גדול כל כך שגילם את דמותו של יוסף. על יהודה לוי, שיתמודד עם משחק, ריקוד ושירה בז'אנרים רבים מאוד, מוטלת משימה נוספת, מלבד לשאת את המחזמר על כתפיו - להיות השם שימשוך קהל רב.

   

  יוסף, למי שבקיאותו בספר "בראשית" דלה, היה בנו המועדף של יעקב אבינו ובחור שנוא מאוד על עשרת אחיו למחצה. הם נטשו אותו במצרים, שם התגלגל לתפקיד מבאר החלומות הרשמי של שליטי מצרים ומאוחר יותר אף טיפס גבוה יותר בסולם התפקידים. "יוסף וכתונת הפסים המשגעת" מציג גרסה מוזיקלית ופסיכדלית של הסיפור התנ"כי. 

   

  פגשנו את יודה בחזרה הראשונה למחזמר, שהיתה גם הכינוס הרשמי הראשון של חברי הקאסט שלו, ובהם ניקי גולדשטיין וויוליה איגלניק, זוכת "נולד לרקוד 2". איגלניק תגלם את דמותה של אשת פוטיפר, שהיה עסקן המקורב למלך, המנסה לפתות את יוסף.

   

  למרות צלצול חלש מדי של השעון המעורר שלה, מירי מסיקה, הכוכבת הגדולה השנייה שתכבד את המחזמר בנוכחותה, הגיעה בסופו של דבר לחזרה, באיחור אלגנטי שלווה בעשרות ואולי מאות התנצלויות. מסיקה מגלמת את דמות "המספרת", ששרה את מעשיית יוסף. מסיקה כבר הוכיחה עצמה ב"שלמה המלך ושלמי הסנדלר" כשחקנית מזמרת מוכשרת וכמגנט קהל משכנע. בעבר שיחקו בתפקיד תיקי דיין וחווה אלברשטיין.   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אורלי דיין
  יהודה לוי. לזיפים, בינתיים, שלום
  צילום: אורלי דיין
  צילום: אורלי דיין
  מירי מסיקה. איחור אלגנטי
  צילום: אורלי דיין
  לאתר ההטבות
  מומלצים