שתף קטע נבחר

ראש העיר אשקלון נחקר בחשד לתקיפה מינית

על-פי החשד רוני מהצרי ביצע מעשה מגונה בכוח והטריד מינית תושבת העיר. בעקבות תלונת אחת הנשים התקבלו במשטרה עוד שתי תלונות מנשים אחרות. מהצרי: "מאחורי מסע הרדיפה האישי נגדי עומדים גורמים פוליטיים"

עוד ראש רשות בחקירה: ראש עיריית אשקלון, רוני מהצרי, נחקר היום (ג') במשך שבע שעות ביחידה הארצית לחקירות הונאה, בחשד לביצוע מעשה מגונה בכוח והטרדה מינית של תושבת העיר. הוא יחקר שוב בימים הקרובים בפרשה.

 

החקירה נפתחה לאחר פרסום כתבה ב"ידיעות אחרונות", שבה צולמה אם לשניים מאשקלון, שנקלעה לקשיים כלכליים, כשראש העיר חיבק אותה, נגע בישבנה והושיב אותה על ברכיו. היא טענה כי מהצרי הטריד אותה מינית במשך כשנה, תוך שהוא מנצל את מעמדו הרם ואת מצוקתה האישית והכלכלית.

 

לאחר פרסום הכתבה של שוש מולא במוסף "7 ימים" בנושא - הגישה האשה תלונה במשטרה, בה טענה כי ראש העיר הטריד אותה מינית. מספר ימים לאחר מכן טען מהצרי כי היה בינו לבין המתלוננת רומן, שאותו ניהלו בהסכמה וכי לא מדובר בהטרדה מינית. מאז, לדברי מהצרי ואנשיו הוא נרדף על רקע פוליטי. בנוסף הוא טען כי אל המתלוננת קשורים מספר גורמים פוליטיים, המתמודדים על ראשות העיר.

 

עורך דינה של המתלוננת, שלומי סוויסה, אמר כי לא היה בין המתלוננת למהצבי רומן בהסכמה וכי מדובר בהטרדה מינית.  "היא שמחה מאוד לשמוע שהחקירה מתנהלת, כיוון שהתלונה הוגשה לפני כחודשיים. היא כבר התחילה לחשוש שמא התיק הולך להיסגר או שהולכים למרוח את הפרשה. היא שמחה מאוד שמהצרי נחקר ושהצדק ייצא לאור". עו"ד סוויסה הוסיף כי לפני פרסום הכתבה, מצבה של המתלוננה היה קשה מאוד.

 

"היום היא כבר מרגישה הרבה יותר טוב. היא מתחילה לחזור לאט לאט למסגרת של חיים נורמליים. עם זאת היא מצפה שכל התהליך הזה יסתיים והכול יהיה מאחוריה, כיוון שלמרבה הצער עדיין יש גורמים שונים שמנסים לפגוע בה ולצייר אותה באור שלילי", אמר עורך הדין.

 

מהצרי אמר בתגובה, לאחר שנחקר: "אני מברך על האפשרות שניתנה בידי סוף סוף להשמיע את גירסתי למשטרה, זאת לאחר חודשים ארוכים של המתנה בהם התנהל נגדי משפט שדה חסר רחמים. מסע הצלב חסר הרסן נגדי פגע בראש ובראשונה באשתי ובילדיי, שנאלצו לעבור מסע ייסורים שאין מלים לתאר אותו".

 

עוד אמר ראש העיר אשקלון: "מאחורי מסע הרדיפה האישי נגדי עומדים גורמים פוליטיים בעיצומה של שנת בחירות, אשר ניצלו באופן ציני את המתלוננת לצרכיהם האישיים. אני תקווה, כי כעת לאחר שהתאפשר לי לראשונה להציג את העובדות בפני הגורמים המקצועיים, אוכל בהקדם לשים פרשה זו מאחוריי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוני מהצרי. נחקר באזהרה
צילום: גדי קבלו
מומלצים