שתף קטע נבחר

ילדיו של אליאור חן נלקחו מאמם בחו"ל

עורך דינו של "הרב", שנמלט מהארץ יחד עם אשתו וילדיו לאחר שנחשד כי עמד בראש כת שהתעללה בילדים, אמר ל-ynet כי לרעייתו של אליאור חן נאמר כי היא תקבל את ארבעת ילדיה בחזרה רק כשתספר היכן בעלה נמצא

ארבעת ילדיו של "הרב" אליאור חן, שנמלט יחד עימם מהארץ לאחר שנחשד כי עמד בראש כת שהתעללה בילדים בני שלוש וארבע בירושלים, נלקחו על-ידי המשטרה באחת ממדינות העולם. המשטרה הוציאה צו איסור פרסום באיזו מדינה מדובר.

 

פרקליטו של חן, עו"ד אריאל עטרי, אמר ל-ynet כי ארבעת הילדים, בני שלושה חודשים עד שבע שנים, נלקחו מהאם - לה נאמר כי הם לא יוחזרו לה עד שתגלה היכן מסתתר בעלה. עורך הדין אמר כי הילדים הועברו למשפחה שאינה יהודיה. האם עצמה נחקרה ושוחררה. "השימוש בפעוטות כבני ערובה הוא דבר שפל שהדעת לא סובלת", אמר עורך הדין.

 

שמו של חן עלה לכותרות בחודש מרס, עם חשיפת פרשת ההתעללות של אם מירושלים בשני ילדיה, בני שלוש וארבע. האשה הואשמה כי ב-40 מקרים לפחות בהם טלטלה בחוזקה יחד עם אנשים נוספים את הילדים, כפתה אותם למשך שעות והתעללה בהם בשיטות נוספות. הפעוט אושפז בבית החולים "שערי צדק" בבירה והוא מוגדר "צמח".

 

מכתב האישום עלה כי "האם התקשתה להתמודד עם עול גידול ילדיה ובעיקר עם חינוכם של ילדיה הקטנים. היא פנתה אל חן וביקשה את עצתו. חן, המגדיר עצמו כרב, הסיק כי בילדים הקטנים שוכנים מזיקים ורוע וייעץ לאם להוציא מקרבם את אותם מזיקים באמצעות 'תיקונים' - שמשמעותם טלטול, הכאה, כפיתה, שריפת איברים, האכלה בצואה ועוד".

 

עם התפוצצות הפרשה נמלט אליאור חן לקנדה, ככל הנראה עם אחד מנאמניו. מקנדה הוא נמלט למדינה אחרת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות משטרת ישראל
הרב אליאור חן. מסתתר בחו"ל
באדיבות משטרת ישראל
מומלצים