שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  רוכב פרוע, בחסות החוק

  איך אפשר לנצל את ההתנדבות למשטרת ישראל, כדי לבצע כמעט כל עבירה אפשרית על חוף הים מבלי לחשוש מעונש? חייבים לראות את התמונות כדי להאמין

  כמה חצוף וחסר אחריות ומודעות לסביבה אפשר להיות? מבט אחד בתמונות המצורפות לכתבה זו, מגלה שתמיד אפשר לשאוף לשיאים חדשים. הגבר הבוגר שיושב על הטרקטורון, רוכב על כלי השייך למאגר יחידת הטרקטורונים של מחוז גלילות בתל אביב. זאת, כפי שאפשר לזהות בעזרת השלט ענק המידות שמתנוסס בגאווה מאחור. את מספר העבירות שהוא מבצע תוך כדי רכיבה, כמעט וקשה לאמוד. ואלה עוד זניחות יחסית לחוסר האחריות האישית שהוא מציג, ללא כל בעיה, מול עין המצלמה.


  על החוף, בלי רישיון, בלי קסדה, בלי בגדים, בלי חשבון לאף אחד

   

  "ביום שבת, ה-31.5, החלטנו - כמה משפחות של חברים - לבלות בחוף שקט ולא מוסדר, דרומית לחוף דור. הכל היה נפלא, והילדים נהנו בצפוי, עד שהחלו להגיע הטרקטורונים ורכבי השטח. שעות ארוכות הם השתוללו על החוף שלא כחוק, מבלי שאיש יטריד אותם. אט-אט גילינו, ההורים, שאנחנו מוטרדים הרבה יותר מכלי הרכב המתפרעים, מאשר מסכנת טביעה אפשרית בים", מספר ג', שביקש להשאר בעילום שם, ל-ynet.

   

  "בשלב כלשהו, אחרי מספר מקרים של כמעט-דריסה שהסתיימו במזל רק בלב דופק, הגיע רוכב טרקטורון נוסף, שנתן לילדים צעירים לנהוג בכלי. בלי קסדה, עם בגד ים, בלי שום חשבון ובין המתרחצים. פתאום ראיתי שמאחורי הטרקטורון מתנוסס שלט ענק ולוגו גדול, המזהים אותו כרכב של 'משטרת ישראל, יחידת הטרקטורונים, תחנת גלילות'. לא האמנתי למראה עיני, והתקרבתי כדי לצלם. לרוכב הטרקטורון לא הייתה שום בעיה עם זה."


  כך ילמד מבוגר אחראי את הילדה לרכב כהלכה. לא יאמן

   

  "אין לי מושג מה עבר לאיש הזה בראש", אומר ג'. "לא מספיק שסיכן את חיי הילדים הצעירים להם נתן לנהוג בכלי רב-עוצמה וכבד, אלא גם סיכן תוך כדי כך מספר לא מבוטל של ילדים אחרים, אותם כלל אינו מכיר. והכל כנראה תוך שהוא יוצא מנקודת ההנחה המקוממת - אני שייך למשטרה, איש לא יגיד לי מה לעשות".

   

  בתשובה לפניית ynet, אמרו מדוברות מחוז תל אביב: "במשטרה רואים בחומרה רבה את מעשיו של הרוכב. מדובר באביו של מתנדב שביצע עבירות תנועה חמורות. פעילותו של המתנדב הופסקה לאלתר, והתמונות יועברו לטיפול היחידה המתאימה". גורמים במשטרת ישראל הוסיפו והבהירו כי בכל מקרה, על מתנדבים להוריד מכלי רכבם כל סימן מזהה המשייך אותם למשטרה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  עדות מרשיעה
  ועוד אחת
  ואחת נוספת
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים