שתף קטע נבחר

אישום: נערים אנסו שנים את אחיותיהם הקטינות

לבית המשפט המחוזי בתל-אביב הוגש כתב אישום נגד שני אחים, בני 15 ו-17, בגין אונס אחיותיהם במשך שנים, בכל פעם שחזרו הביתה מהפנימייה בה הן לומדות

מקרה מזעזע של גילוי עריות במשפחה. כתב אישום הוגש הבוקר (יום ה') לבית המשפט המחוזי בתל-אביב נגד שני אחים, בני 15 ו-17 מבני ברק, בגין אונס אחיותיהם הקטנות במשך שנים. המעשים בוצעו באחיות כאשר אלה הגיעו לחופשה מהפנימייה בה הן לומדות.

 

שני האחים נעצרו לפני כשבוע, לאחר שרשויות הרווחה הודיעו למשטרה על חשד לגילוי עריות במשפחה. לפי כתב האישום, האח בן ה-15 אנס את אחותו הקטנה, בת 10, פעמים רבות בשנה האחרונה. האח נהג להיכנס לחדרה, להתפשט ולהפשיט אותה ואז לאנוס אותה. הוא נאשם בעבירות רבות של אונס קטינה בת משפחה, ובמעשים מגונים בנסיבות אינוס.

 

כמו כן, הוא נאשם בעבירות רבות של אונס ומעשים מגונים באחות נוספת, בת 11, בשלוש השנים האחרונות. שני האחים נאשמים יחדיו בעבירות של אונס ומעשים מגונים במשך כשנתיים באחות נוספת, בת 13.

 

השניים מואשמים שביצעו בה מעשי סדום. לפי האישום, הם נהגו להתפשט ולהפשיט את האחות ולאנוס אותה לצורך גירוי מיני. השניים נאשמים בארבעה אישומים שונים בביצוע עבירות. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרם של האחים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שאול גולן
אילוסטרציה
צילום: שאול גולן
מומלצים