שתף קטע נבחר

בפעם הרביעית ברציפות: ורד פינקל אלופת ישראל

המתעמלת בת ה-18, שככל הנראה לא תשתתף באולימפיאדה למרות שהשיגה את הקריטריון הבינלאומי לבייג'ינג, שמרה על התואר בתחרות שהתקיימה במכון וינגייט. ולריה מקסיוטה דורגה במקום השני, רוני רבינוביץ' סיימה שלישית

במהלך סוף השבוע האחרון התקיימה במכון וינגייט אליפות ישראל בהתעמלות מכשירים לכל הדרגות. אתמול (שבת) התקיימה התחרות לדרגת עלית והמנצחת הגדולה שוב היתה ורד פינקל.

 

המתעמלת בת ה-18 זכתה בפעם הרביעית ברציפות בתואר אלופת ישראל, אך למרות זאת, ולמרות שהשיגה את הקריטריון הבינלאומי להשתתפות בבייג'ינג 2008, היא ככל הנראה לא תטוס לאולימפיאדה.


ורד פינקל בראש הפודיום. ולריה מקסיוטה שנייה, רוני רבינוביץ' שלישית

 

פינקל מהפועל תל אביב, חניכתה של זהבה זיסמן, לא הומלצה על ידי מנהלת הספורט ההישגי להצטרפות למשלחת מכיוון שלא השיגה את הקריטריון הישראלי, ורק אם

ועדת החריגים תחליט אחרת היא תוכל להתחרות במשחקים האולימפיים.

 

במקום השני, אחרי פינקל, דורגה ולריה מקסיוטה בת ה-21 ממכבי צפון, שעלתה מאוקראינה בשנה שעברה. שלישית סיימה רוני רבינוביץ' הצעירה, רק בת 14, שהקדימה את המתעמלת הבוגרת טלי ליאק ואת הנערות הדס קורן ונעמה ברנשטיין, כולן מהפועל תל אביב.

 

רענן ורשביאק, הנציג היחידי של איגוד ההתעמלות שהגיע לווינגייט, היה האחראי על ניהול התחרות. נוכחים במקום סיפרו כי ורשביאק צעק על אחת השופטות בתחרות, הפחית שתי עשיריות מציונה של אחת המתעמלות (בגלל שהמאמנת זיסמן שמה מזרון בטיחות על מקפצה) ולא הירשה לצוות צילום של מכללת ספיר, שעוקב במשך מספר חודשים אחרי פינקל וליאק, לצלם את טקס חלוקת המדליות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים