שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  עדכונים בזירת מועדוני ההופעות

  בקרוב ייפתח סניף של מועדון הזאפה בהרצליה, שיחליף את מועדון הקמלוט. בעלי הקמלוט, מצידם, עוברים לשתף פעולה עם בארבי כפר סבא

  אחרי פתיחת הזאפה קפה והמיוזיק רום בתל-אביב, בעלי מועדון הזאפה פותחים סניף חדש בהרצליה. המועדון, שייקרא גם הוא זאפה, יעמוד במקומו של מועדון הקמלוט הותיק שברחוב מדינת היהודים בעיר. ממנהלי המועדון נמסר: "'זאפה הרצליה' יפתח את שעריו לקהל ב-3 ביולי וימשיך את רפרטואר ההופעות המגוון והמשובח של ה'זאפה' מהזירה המוסיקלית המקומית והבינלאומית".

   

  בתוך כך, בעלי הקמלוט בהרצליה הפכו לשותפים במועדון הבארבי בכפר-סבא, ולאחר חשש כי המועדון עתיד להיסגר, הוא יישאר במקומו ויזכה לפתיחה מחודשת בקרוב, אחרי חודש אינסטיבי של שיפוצים. מהבארבי מסרו כי במשך זמן רב פנו חובבי מוזיקה רבים למועדון בבקשה שלא יסגור את שעריו. עוד נמסר, שפניה נוספת למועדון נעשתה גם מראש עיריית כפר סבא, שהדגיש את התרומה המוזיקלית של המועדון לעיר. ב-4 ביולי כבר עתידים להופיע שם "ג'ירפות", לאחר חודשיים של היעדרות מהבמה.

   

  ביום הפתיחה של הזאפה בהרצליה יופיעו שלושת הטנורים הישראליים, ולדיסלב הוראיי, יבגני שפובלוב ופליקס ליפשיץ, ובאותו שבוע גם "הבנות נחמה", יזהר אשדות ו"ת'ירד וורלד לאב".  

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צלם : ניר ענתבי
  הזאפה. בקרוב גם בהרצליה
  צלם : ניר ענתבי
  לאתר ההטבות
  מומלצים