שתף קטע נבחר

מחר: עמרי שרון ייצא מהכלא ויהיה אדם חופשי

הח"כ לשעבר ובנו של ראש הממשלה לשעבר מסיים לרצות את עונשו, לאחר שנוכה לו שליש בגין התנהגות טובה מאחורי הסורגים. לאחר שייצא את השער ב"מעשיהו" ייחשב במשך חודשיים "אסיר ברישיון"

עוד מעט יותר מיממה, ביום רביעי, ישתחרר עמרי שרון מהכלא, לאחר שריצה חמישה חודשי מאסר מתוך השבעה שנגזרו עליו בגין עבירות של רישום כוזב במסמכי תאגיד, שבועת שקר ועבירות מנהלים בתאגיד. בנוסף הורשע שרון בעבירות על חוק מימון המפלגות.

 

בנו של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון, וח"כ לשעבר בסיעת הליכוד החל לרצות את עונשו בסוף חודש פברואר בכלא מעשיהו, הנחשב לכלא קל. בתחילת חודש יוני קיבלה ועדת השחרורים את בקשתו של שרון והפחיתה חודשיים מתקופת המאסר.

  

במהלך מאסרו נחשבה התנהגותו של שרון טובה, ולאחר שריצה רבע ממאסרו אף החל לצאת לחופשות של 48 שעות. שרון ישב באגף של אסירים השפוטים לתקופת מאסר קצרות.

 

ביומו האחרון מאחורי גדרות הכלא יעסוק הח"כ לשעבר בסידורי השחרור, שעיקרם: החזרת ציוד אישי שקיבל מהשב"ס ופרידה מהאסירים איתם היה כלוא.

 

לאחר צאתו משער הכלא - ייחשב שרון במשך חודשיים לאסיר ברשיון,

וכל עבירה שיעשה עלולה לגרום לכך שהשליש שהופחת מעונשו יופקע - והוא עלול לחזור לכלא לרצות אותו.

 

בדרך כלל אסירים שמשתחררים מהכלא נוהגים להשאיר לאסירים, בעיקר הנזקקים, ציוד אישי שלהם שהביאו מהבית. מדובר למשל באסירים שהביאו מהבית מכשירי חשמל שונים ומעדיפים לצאת מהכלא בידיים ריקות ולהשאיר את ההטבות לחברים שנותרים מאחורי החומות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שרון. החופש מתקרב
צילום: ירון ברנר
מומלצים