שתף קטע נבחר

אני, לינוי בר גפן

היא לא יודעת לזייף מבטים רכים ולא מצליחה לשמור על עציצים חיים יותר מכמה שבועות. לינוי בר גפן חולקת פרטי טריוויה על עצמה

אני לא יודעת לזייף... מבט רך. עיניים שחורות תמיד יביעו נוקשות בצילום, גם כשקמטי הצחוק סביבן והפה המעוקל כלפי מעלה יטענו במלוא התוקף שאני מחייכת.

 

הייתי רוצה להיות שרת ה... איומים אסטרטגיים/פיתוח אזורי. אולי אז אבין מה למען השם פוליטיקאים עושים שם חוץ מלחכות לתפקיד אמיתי.

 

כסף זה... הדבר שאני מפנטזת עליו כשאני מנסה לברוח מבעיות אמיתיות.

 

אושר זה... ליפול על גל רמזורים ירוקים במרכז תל אביב ב־8:00 בבוקר, בדיוק כשברדיו מתנגן שיר ממש מצוין וברגע שהוא מסתיים מתגלה חנייה במרחק שלושה מטרים מהיעד המבוקש.

 

הלקח הכי חשוב שלמדתי... טולויזיה יכולה להשפיע על עמדות הצופה, אבל היא בדרך כלל רק מחזקת את מסקנותיו המוקדמות, ואליהן הוא בכלל הגיע דרך תקשורת בינאישית עם האנשים שנוכחים בחייו באמת.

 

אם יכולתי לפגוש דמות מתוך ספר... הייתי רוצה לפגוש את זרובבל הורוביץ, כפי שתועד ב"פורץ המחסומים" של דבורה עומר. ספרים על הישוב העברי וגיבוריו הקסימו אותי כילדה עד כדי כך שלקח לי כמה שנים להפסיק לחשוד בבריטים ובטורקים.

 

אתר אינטרנט שאני חייבת להיכנס אליו לפחות פעם ביום... Room 404, מאז ש"הגלוב" של יובל דרור נסגר.

 

הטוקבק הכי מצחיק שקראתי... כל טוקבק שעונה לטוקבק אחר בסגנון: "יא בן ז.. מניאק, למה אתה לא מסוגל לכתוב בנימוס?!?"

 

הטוקבק הכי מרושע שקראתי... בכל יום נשברים שיאים חדשים.

 

בחיים לא הייתי צריכה... לעלות על טרמפים במהלך שירותי הצבאי. אבל עליתי. חוסר אחריות שנגמר בנס. מאז אני משתדלת לעצור לחיילים.

 

לא יודעים עליי ש... השמיעה שלי באוזן ימין קצת חלשה. לעיתים זאת הסיבה שאני מדברת בקול רם.

 

אני מכורה ל... נהיגה, אבל יכולותיי המוטוריות המוגבלות גורמות לי להצניע כל שאפתנות בנושא.

 

אדע שבאמת הצלחתי כש... כל העציצים בבית יחיו יותר מכמה שבועות. ולא, בוגנוויליה זה לא נחשב, היא דורשת עוד פחות השקעה מקקטוס.

 

בשנים האחרונות התרגלנו לראות את לינוי בר גפן מזפזפת בין שתי האהבות הגדולות שלה - רדיו וטלוויזיה. את "כל בוקר" של ערוץ 10 היא הגישה במקביל לתוכנית הסאטירית שלה ברדיו תל אביב וגם עכשיו, לא הרבה אחרי שהצטרפה לארסנל המגישים של רדיו 99 (כפי שתוכלו להיווכח בעצמכם בעמ' 54), היא תגיש החל מהשבוע את רצועת הלייט נייט החדשה "מה קורה" (א'-ג', 23:15, ערוץ 2), התוכנית הראשונה שגולשי האינטרנט יקבעו את כותרותיה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוצחת עציצים. בר גפן
צילום: דביר כחלון
לאתר ההטבות
מומלצים