שתף קטע נבחר

האקר הטריד משתמשת מייספייס ונאסר לשנתיים

האקר מקליפורניה, שכבר ריצה תקופת מאסר בעבר, ניצל את כישוריו כדי להטריד בת נוער בעלת דף משתמש פופולרי ברשת החברתית מייספייס. השופט גזר עליו שנתיים מאסר

מה עושה האקר מקליפורניה שחושק בנערה ממייספייס? במקרה של ג'פרי רוברט ווינברג, בחור בן 23 שכבר ריצה בעבר תקופת מאסר על פריצה למסד הנתונים של Lexis-Nexis, התשובה כללה פריצה לחשבון המשתמש שלה באתר, הטרדות טלפוניות חוזרות ונישנות ואף דרישות לתמונות עירום. כך דווח ב-Wired.

 

הבחורה שהוטרדה היא אמור הילטון, נערה אמריקנית סגנונית בעלת שיער ורוד בוהק, שהפכה לאחרונה לסוג של "סלבריטאית רשת", בעיקר בזכות תוכנית וידאו שהיא משדרת באתר Stickam.com.

 

הילטון סיפרה כי ווינברג, שהציג עצמו בשם הקוד V.I.P, כינוי בו השתמש גם בעבר, פרץ לעמוד המייספייס שלה ולא איפשר לה גישה אליו. בנוסף, הוא הטריד אותה טלפונית ואף הצליח להשתלט על חשבון הטלפון שלה והחשבון שלה ב-Stickam. לטענתה, בשיחות הטלפון ווינברג לא אחת נקט בטון מאיים, ואף דרש ממנה לקיים עימו יחסי מין טלפוניים ולשלוח לו תמונות שלה בעירום.

 

הנערה דיווחה מייד על ההטרדה למשטרה, שלאחר חקירה שארכה שבוע הצליחה להתחקות אחר ווינברג ולעצור אותו. בית המשפט גזר עליו תקופת מאסר של שנתיים בכלא מחוזי, ואחריה ווינברג יידרש לעמוד שוב בפני שופט, הפעם על כך שבפריצה לחשבונה של הילטון הוא הפר למעשה את תנאי השחרור של המאסר הקודם שלו.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גטי אימג' בנק
שיטת החיזור: הטרדות ואיומים
צילום: גטי אימג' בנק
מומלצים