שתף קטע נבחר

מסתמן: דפש מוד לישראל

האם דפש מוד מגיעה סוף סוף לישראל? אם לא יהיו שינויים בדרך, תפצה דפש מוד את הקהל הישראלי בהופעה במאי בפארק הירקון. אמרגן הלהקה כבר אישר

הפיצוי בדרך: מסתמן כי להקת "דפש מוד", שאכזבה עשרות אלפי מעריצים לפני כשנתיים כאשר ביטלה את הופעתה בישראל – יומיים לפני הגעתה המתוכננת, בעקבות מלחמת לבנון השנייה – עתידה להגיע אלינו בשנה הבאה, כך נודע ל-ynet.

 

על הפקת המופע אחראים מי שתכננו גם את המופע גם בפעם שעברה: המפיק הישראלי הוותיק שוקי וייס והמפיק הגרמני מארק ליברברג, שמתפקד גם כאמרגן של הלהקה. מקורות בהפקה מאשרים הבוקר (ד') כי במידה והכל יתנהל כראוי, המופע עתיד להתקיים בתחילת חודש מאי בפארק הירקון בתל-אביב ובימים אלה נעשים חיפושים אחר ספונסרים שיממנו את הוצאות המופע, כשקשר ראשוני נוצר כבר עם כמה חברות סלולריות.

 

וזה עוד לא הכל: אישור רשמי על התכנון להגיע לישראל מגיע גם מצידו של מארק ליברברג. המפיק הענק התראיין באחרונה לאתר המעריצים הגרמני של "דפש מוד", וסיפר שם שהלהקה תפתח בישראל במאי את סיבוב ההופעות שלה, שיגיע ביוני גם לגרמניה.

 

בראיון מוזכר גם הביטול הכואב שנעשה לפני שנתיים. "אנו מאחלים לכל המעריצים

 בישראל", נאמר שם, "שהפעם יהיה להם יותר מזל והם סוף-סוף יזכו לצפות במופע של 'דפש מוד' בארצם". יש לציין כי בשנה שעברה, כשביקר כאן קלידן הלהקה, אנדי פלטשר, הוא סיפר על הרצון הרב של חברי הלהקה לפצות את הקהל ולהגיע לישראל בסיבוב ההופעות הקרוב.

 

כזכור, בתחילת אוגוסט 2006, "דפש מוד" ביטלה את הופעתה בישראל, יומיים לפני הגעתה המתוכננת לפארק הירקון. במהלך כל ימי המלחמה, הלהקה וליברברג התעקשו על כך כי הם אינם מתכננים לבטל את המופע בעקבות המצב הביטחוני אך בשבוע האחרון התעוררו בעיות עם הצוות הטכני של המופע, שסירב להגיע לישראל ובסופו של דבר השפיע על ההפקה כולה. עכשיו נותר לנו רק להחזיק אצבעות.

 

מידע ראשוני התקבל באמצעות המייל האדום

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דפש מוד. בקרוב אצלנו?
ליברברג. אישור באתר מעריצים
לאתר ההטבות
מומלצים