שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "אשת הברזל" בלמה את הרכבת - ונעצרה לחקירה
  נוסעת שכעסה על התנהלות הרכבת, גרמה אמש (ה') לעצירתה על-ידי עמידה בין הדלתות ומניעת סגירתן, עד שנעצרה על-ידי המשטרה. נוסעים: חשבנו שזו בדיחה

  ניסיתם פעם למנוע מרכבת להתחיל בנסיעה? התשובה היא בוודאי שלילית. למי יש די כח לעשות דבר כזה? אז תתפלאו לשמוע שאפשר לעשות זאת, ואפילו לא צריך להיות "איש הברזל" לשם כך. אמש (יום חמישי) עשתה זאת אשה זועמת בתחנת הרכבת סבידור (תל-אביב מרכז).

   

  וזה סיפור המעשה: רכבת עמוסה לעייפה בנוסעים שעשתה דרכה צפונה הגיעה לתחנת הרכבת סבידור, באיחור של כ-20 דקות. השעה היתה 19:15 לערך. אנשי הרכבת, שהיו ערים לסיבלם שת הנוסעים ברכבת הצפופה, החליטו להקל עליהם ולפצל את הנוסעים לשתי רכבות. הכרוז הודיע לנוסעים שכל מי שצריך להגיע לתחנות צפונית לבנימינה, יעבור לרכבת אחרת שהייתה בתחנה, שכן הרכבת הזו תגיע רק עד בנימינה.


  נוסעת שלא אהבה את האיחורים והטרטור - עצרה את הרכבת באלימות (צילום ארכיון: צילום: גלעד קוולרצ'יק)

   

  הנוסעים צפונה החלו לעבור לרכבת השנייה. ואילו הנוסעים שהיו צריכים לתחנות דרומיות יותר נותרו ברכבת הראשונה. אלא שזו לא זזה. כעבור כ-20

  דקות של המתנה מורטת עצבים, הודיע לפתע הכרוז שהרכבת מתעכבת משום שאחת הנוסעות עומדת בדלת הקרון - ומסרבת לאפשר לסגור את הדלתות. הכרוז פנה לנוסעים המופתעים וביקש את עזרתם לשכנע את הנוסעת לזוז מהדלת, ולאשפר לסגור את הדלתות ולהמשיך בנסיעה.

   

  "חשבנו שזו בדיחה", סיפרה ל-ynet מיכל שרון, אחת הנוסעות שהיו ברכבת. "היינו בטוחים שמדובר בתקלה טכנית ברכבת. אבל הרכבת המשיכה לעמוד. מישהו מבין הנוסעים סיפר שהוא עבר לכל אורך הרכבת ולא גילה שום אישה כזאת", סיפרה מיכל.

   

  לאחר עוד כמה דקות של המתנה, שוב פנה הכרוז לנוסעים וביקש מהם לעבור לרכבת נוספת שהגיעה לתחנה, ולהמשיך בה את הדרך. "במקום להגיע להרצליה תוך כרבע שעה, ארכה אתמול הנסיעה יותר משעה ורבע", העידה מיכל.

   

  דוברת הרכבת, לירן גורדון, אישרה את הסיפור. "הרכבת המקורית הייתה עמוסה, וכשהיא הגיעה לתחנת סבידור הוחלט לפצל את הנוסעים לשתי רכבות. הכרוז הודיע על כך במערכת הכריזה. אבל אז התברר שאחת הנוסעות שהייתה אמורה להגיע לתחנת הרכבת בפרדס חנה, התייצבה בדלת וסירבה לאפשר לסגור את הדלתות. לא ברור לנו אם היא לא ממש הבינה את הודעת הכרוז, או שהחום והצפיפות ברכבת השפיעו עליה - אבל היא סירבה לאפשר לסגור את הדלתות.

   

  "במקום החלה מהומה כשחלק מהנוסעים תומכים בה והאחרים מבקשים ממנה לפנות את הדלת. הכרוז אכן פנה לנוסעים וביקש עזרה כדי לשכנע אותה לפנות את הדלת. אבל זה לא עזר. לבסוף הוחלט לשלוח אליה סלקטורית כדי לשכנע לפנות את הדלת - אבל היא הכתה את הסלקטורית. בעקבות כך ניגשו אליה מאבטחים שהיו בתחנה והזיזו אותה בכח מהדלת. בנתיים ביקש הכרוז מהנוסעים לעבור לרכבת האחרת - ואז עזבה האשה את הרכבת ועברה בריצה לרכבת האחרת ונבלעה בתוכה.

   

  רכבת ישראל הגישה תלונה למשטרה על תקיפת הסלקטורית. כשהגיעה הרכבת לפרדס חנה והנוסעת ירדה ממנה - עצרו אותה השוטרים והיא נחקרה על האירוע".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים