שתף קטע נבחר

מטרת שרון: להחזיר פורשים, לגייס אלופים (במיל')

מטה הבחירות של שרון יתגבש, ככל הנראה, עד סוף השבוע. רובי ריבלין יישא בתפקיד אירגוני בכיר ומתנגדיו של שרון ישולבו גם הם. האלופים (במיל') מאיר דגן ויוסי פלד, הציעו את עזרתם

מטה הבחירות של אריאל שרון יוצג, ככל הנראה, ביום ו' הקרוב בירושלים, בטקס הדלקת נר ראשון של חנוכה. המטה יורכב הן מתומכיו של שרון והן מחברי כנסת שהתנגדו לשרון ותמכו בבנימין נתניהו. רובי ריבלין יישא בתפקיד ארגוני בכיר. נתניהו, כך מסתמן כרגע, ימלא, ככל הנראה, תפקיד קטן בתחום הפרסומי. ליועץ התקשורת, איל ארד, הוצע לנהל את הקמפיין.
האלוף במילואים מאיר דגן הגיע אמש (יום ג') למצודת זאב והציע את עזרתו. ייתכן והוא ישולב בתפקיד פעיל. גם יוסי פלד הציע עזרה ועל כך אמר מקורב לשרון: "אני לא בטוח שצירופו של פלד, שהיה עם הליכוד, זיגזג לברק בזמן נתניהו, ועכשיו מזגזג חזרה, הוא חיובי לשרון וזאת, למרות הרושם שיווצר כאילו שרון מצליח להחזיר את כל הפורשים הביתה". ממטה שרון פנו גם לאלוף יום טוב סמייה, שרק לפני זמן קצר פרש משירותו הצבאי, אך סמייה אינו מזדרז להיכנס לפוליטיקה.
החזרת פורשי הליכוד הביתה היא משימתו החשובה ביותר של שרון, שבעיקר מעוניין לראות את דן מרידור חוזר לשורות הליכוד. בעיה משפטית מונעת, למעשה, ממרידור וממילוא לחזור לליכוד, גם אם ירצו בכך. שרון יסתפק לפיכך בהצהרת תמיכה פומבית מצידם.
בין האנשים שהציעו אמש את עזרתם לשרון היה גם דוברו לשעבר של נתניהו, שי בזק, שהתקשר לאורי שני, מנכ"ל הליכוד, והציע לו סיוע בתפקיד הסברתי. במטה שרון לא דחו את ההצעה לעזרה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום:דודו פריד
שרון. לא דוחה הצעות לעזרה
צילום:דודו פריד
שאול גולן
יקבל תפקיד המטה הפרסומי. נתניהו
שאול גולן
צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
הציע עזרה. שי בזק
צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים