שתף קטע נבחר

עורכת הדין עזבה את רוני רון, נשארה עם מארי

החשודים ברצח הילדה רוז, רוני רון ומארי פיזם, לא ייוצגו יותר על-ידי אותה פרקליטה. רויטל סוויד הודיעה על התפטרותה מייצוג הסב. הסיבה, לדבריה, נעוצה בתחושות קשות של מארי כלפי רוני רון מאז מציאת הגופה

עורכת דין רויטל סוויד הודיעה אמש (יום א') כי היא מתפטרת מייצוגו של רוני רון, החשוד ברצח נכדתו רוז, ומתמקדת בייצוגה של האם מארי, החשודה אף היא ברצח. סוויד אמרה כי ההחלטה התקבלה לאחר שמארי הביעה בפניה ובפני צוות החקירה כעס לאחר מציאת גופתה של רוז ביום חמישי האחרון. 

 

כאשר מארי הבינה שהגרסה שמסר רוני רון למשטרה אמיתית, נוצרו בה תחושות קשות כלפי רוני רון, לטענת סוויד שהרגישה שלא יהיה נכון להמשיך בייצוג השניים, שעה שיש כעס ביניהם.

 

לדבריה, עד היום לא חשה בבעיה בייצוג השניים ולא היה בין רוני רון ומארי ניגוד אינטרסים. הם העלו טענות שונות ולא הפלילו זה את זו. היה מדובר בשני קווי הגנה שונים, לדבריה.

 

הילדה רוז, שגופתה נמצאה ביום חמישי במזוודה במימי הירקון, תיקבר בצרפת. כך הודיע גורם במשטרה לאחר שהושגה הסכמתם של הוריה מארי ובנג'מין.  

 

נתיחת הגופה וזיהויה הושלמו ביום שישי אחר הצהריים, אך עד אתמול בבוקר לא פנה איש מבני משפחתה של הילדה רוז לבקש את גופתה על מנת להביאה למנוחות עולמים. אתמול הביעה האם מארי בפני המשטרה את הסכמתה שרוז תובא למנוחות בצרפת. בנוסף שוחחו חוקרי המשטרה עם האב השוהה שם, שמאז תחילת הפרשה לא הגיע לארץ. הוא הביע את רצונו שבתו תובא למנוחות בצרפת.

 

במשטרה אומרים כי הם נערכים להעברת גופתה של רוז לצרפת, שם מתגוררות שתי הסבתות שלה: "מחר נערוך את התיאומים האחרונים בכל הקשור להטסת הגופה", אמר גורם משטרתי.

 

במשטרה אומרים כי הם לא מתייחסים לפרסומים, לפיהם במכון לרפואה משפטית אומרים שלא ניתן לקבוע את סיבת המוות של רוז. "אנחנו מחכים לחוות דעת של המכון הפתלוגי. מדובר בחוות דעת משפטית ועל פיה נפעל כאשר תגיע לידינו. אנו מעריכים שהיא תועבר אלינו כבר בימים הקרובים".

 

ביחידה המרכזית במשטרת מחוז מרכז בודקים כיצד הגיע מכתב שכתבה מארי בכתב ידה בסוף השבוע לידי התקשורת. המכתב שבו ביקשה מארי סליחה מרוז בתה פורסם ביום שישי אחר הצהריים והגיע לאמצעי התקשורת למרות שהיא שוהה במעצר.


פורסם לראשונה 14/09/2008 22:11

 

בהכנת הידיעה השתתפה אדוה נפתלי
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוני רון עם עורכת הדין סוויד
צילום: יריב כץ
עם רוז הקטנה
צילום: AFP
מומלצים