שתף קטע נבחר

נתק חברתי - מופע האימים של גאידמק

"בהופעה מבישה, השתלח בעלי בית"ר בשחקן מוביל, כזה שהחתים מבלי שהכריחו אותו. המופע המכוער משקף במדויק את דרך הניהול שלו - פיוזים קצרים וניתוק רגשי מוחלט מאנשים". עודד שלו הזדעזע מגאידמק ותוהה איך עטר יתמודד עם הסוגייה

בוקר טוב לאוהדי בית"ר ירושלים. ערוץ 10 נתן לכם אתמול את קריאת ההשכמה הטובה ביותר שאפשר לקבל למצבה העגום של הקבוצה. עזבו אתכם לרגע מהבעיות הכספיות הזמניות. תשכחו מהמשבר הניהולי-מקצועי אחרי התבוסה בקראקוב. לבעיה היחידה שלכם קוראים ארקדי גאידמק.

 

במופע אימים חסר תקדים במחוזותינו הבוס שלכם השתלח בצורה מכוערת בשחקן מוביל, כזה שהוא החתים אותו על חוזה ארוך טווח של מאות אלפי דולרים מדי שנה מבלי שאף אחד הכריח אותו או כיוון אקדח לרקתו. בכתבה ששודרה אתמול נראה גאידמק משוחח עם עדי אופי מצוינים ומביני עניין בכדורגל כמו שולה זקן, ומסביר לכתבת סיוון כהן - "חשבתי שהעיפו אותו לתמיד".


ועוד יש כאלה שהעזו לנחם את גרשון על החמצת הפנדל (צילום: אלי אלגרט)

 

הוא גם הוסיף ברוסית: "עטר לא יודע שאת גרשון צריך היה לגרש מזמן?" ארקדי באמת חשב שערוץ 10 לא יתרגמו את דבריו מרוסית לעברית? וגם אם לא ידע שיתרגמו, ככה מתייחס בעלים של קבוצה לשחקן שנותן הכל למועדון ולפעמים גם מחטיא פנדלים?

 

המופע המכוער מתא ה-VIP בטדי משקף באופן מדויק את שלטונו של גאידמק בבית"ר ואת הדרך שבה הוא מנהל (?) את המועדון הזה. חוסר הבנה מוחלט בכדורגל, פיוזים קצרים וניתוק רגשי מוחלט מאנשים. ככה הוא החתים ופיטר מאמנים, יושבי ראש, דוברים וחברי הנהלה. ככה בית"ר מתנהלת כבר יותר משלוש שנים בהחלטות קפריזיות ולא לפי משנה מסודרת ותוכנית ארוכת טווח.


עטר וקורנפיין. "שמעתי, שמעתי" או שבן יוסף יחזור להרכב? (דודי ועקנין) 

 

ועכשיו, אחרי שהשפיל פומבית וטחן את כבודו של שמעון גרשון עד דק, הוא גם הכניס את המאמן שלו לצרה רצינית ביותר. ראובן עטר חפץ חיים בבית"ר ויודע

בדיוק שבאותה מהירות שבה הוא מונה לתפקיד, כך הוא גם יכול למצוא את עצמו בטרמפיאדה של כביש מס' 1, לכיוון תל אביב.

 

המסר שהעביר אתמול המאמן בתגובה לאירוע המביך היה: "מה שהבוס אומר, מפנימים וממשיכים". קשה לפרש את התגובה - האם עטר התכוון לומר "שמעתי, שמעתי", לצפצף ולהמשיך עם שמעון גרשון בהרכב, או שהוא התכוון שהוא מתיישר לצד ההוראות החדשות של המנהל המקצועי ואיש הכדורגל הוותיק גאידמק, ולהחזיר את תומר בן יוסף להרכב.

 

גם עטר צריך לזכור שלא לעולם חוסן. יכול מאוד להיות שבעוד חודש נראה מצלמת טלוויזיה שצמודה לאיש שנולד עם מיקרופון דינאמי ביד, כשהוא ממלמל לעוזריו הנאמנים ולחברי מרכז מפלגת צדק חברתי: "מה זה הראובן עטר הזה? אני חשבתי שקורנפיין כבר מזמן אמר לו להתחפף מירושלים". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארקדי גאידמק
צילום: דודי ועקנין
מומלצים