שתף קטע נבחר

שושלת צ'יץ': בנו של שלמה להט מתמודד בת"א

דן להט, בנו של ראש העיר המיתולוגי של תל אביב, רצה להתמודד לראשות העיר אבל הסקרים לא היו מחמיאים. להט התברג למקום השני ברשימת "הירוקים" למועצת העיר

שושלת צ'יץ' ממשיכה לשגשג בתל אביב? דן להט, בנו של ראש העיר המיתולוגי שלמה להט, מצטרף באופן רשמי לפוליטיקה המקומית. להט יוצב במקום השני ברשימת "הירוקים" למועצת העיר, אחרי פאר ויסנר, וצפוי לכהן כחבר מועצה בקדנציה הקרובה.

  

זה מספר חודשים שבסביבתו של להט הצעיר רוחשות שמועות בנוגע לכוונותיו הפוליטיות. תחילה היו אלה אנשי עסקים וממון שנפגשו עמו והפצירו בו לרוץ ברשימה עצמאית לראשות העיר תל אביב. אביו דווקא הביע התלהות מהרעיון ואף דחף אותו לכיוון, אלא שבנו ביקש לחשוב ולבצע מספר בדיקות.

 

סקרים שהתפרסמו באחרונה הוכיחו ללהט כי אין ביכולתו לגבור על המועמדים המובילים במירוץ לראשות העיר - ח"כ דב חנין, ראש העיר המכהן רון חולדאי, וויסנר. להט הודיע למקורביו כי לא ינסה כעת לכבוש את הקומה ה-12 בעיריית תל אביב.

  

מי שניצל את המצב הנוכחי היתה סיעת "הירוקים" במועצת העיר. יו"ר התנועה, ויסנר, נפגש עם להט כמה פעמים והשניים סיכמו להציבו במקום השני ברשימה. להט, עורך דין במקצועו, הוא בעליו של משרד מצליח. מבחינת הירוקים מדובר בכוח רציני, שכן האדם שצפוי לעזור לסיעה במערכת הבחירות הנוכחית הוא לא אחר מאשר צ'יץ' עצמו.

  

"התלבטתי", סיפר דן להט, "כי מצד אחד לא רציתי לרוץ לראשות העיר עכשיו, ומצד שני כן מעניין אותי הנושא. לכן החלטתי שאלמד אותו מקרוב במועצת העיר. אני מאמין במצע וברעיון של הירוקים וכתושב תל אביב אני לא חושב שירוק זה נושא פוליטי. אפשר לעשות הרבה באמצעות תנועת הירוקים, גם בנושא איכות סביבה אבל גם בחינוך ובתרבות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מצטרף לקמפיין? שלמה להט
צילום: גיל יוחנן
צילום: טל כהן
מסע שכנוע. ויסנר
צילום: טל כהן
מומלצים