שתף קטע נבחר

רמת השרון: שריפה פרצה בתע"ש; אין נפגעים

יומיים אחרי השריפה במפעל בפתח-תקווה בו נהרג פלסטיני, פרצה שריפה במפעל תע"ש ברמת השרון. לא דווח על נפגעים

שריפה פרצה הערב (יום ג') באחד המתקנים במפעלי תע"ש ברמת השרון. צוותי כיבוי שהוזעקו למקום פועלים לכיבוי השריפה. עד כה לא דווח על נפגעים. מתע"ש נמסר כי אין סכנה לחיי אדם.

 

בחודש נובמבר אשתקד דיווחו כמה מתושבי רמת השרון על ריח חריף המגיע מכיוון מפעל תע"ש בעיר. צוותי כיבוי אש מתחנת הרצליה הגיעו למקום אך לא נמצאו סימנים לחומרים מסוכנים באוויר.

 

דרור עזרא, רכז פורום השרון במפלגת הירוקים, אמר: "מפעל תע"ש בלב האזור הצפוף של השרון הוא פצצה מתקתקת. השריפה היום היא עוד תמרור אזהרה שצריך להעיר את מקבלי החלטות לפי שיתרחש פיצוץ כמו שהיה ב-1992 בתע"ש נוף-ים. על הממשלה להעביר את המפעל בהקדם, בלי קשר לאישורי הבנייה. אסור שתושבי אזור השרון יהיו בני ערובה של תאוות הנדל"ן של משרד האוצר וראשי הרשויות בסביבה".

 

ביום ראשון אירע פיצוץ במפעל תעשיות אקולוגיות באזור תעשייה סגולה בפתח תקווה. לאחר הפיצוץ פרצה במקום שריפה גדולה. בעקבות הפיצוץ והשריפה נפצעו שישה עובדים במקום, אחד באורח אנוש, שניים באורח קשה, שניים באורח בינוני ואחד באורח קל - הפצוע האנוש מת היום מפצעיו.

 

בחקירת הפיצוץ בפתח-תקווה התברר כי חמישה מבין ששת הפצועים הם פלסטינים השוהים בארץ בניגוד לחוק. בעקבות כך, זומן בעל המפעל לחקירה ונחקר בחשד כי הלין את הפלסטינים בתחום המפעל והעסיק אותם בניגוד לחוק.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים