שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אין טיפשות בגן עדן

  צ'רלי מחליט לקבל את המלגה ולנסוע לגרמניה. הוא משחרר את לוסיה מכל מחויבות כלפיו. אליסיה מובאת למעצר עד תום ההליכים המשפטיים. פרשת הונאה שבה מעורב ארתורו נחשפת באמצעי התקשורת. פטריסיו מכריח את אביו לשאת באחריות ולפצות את הנפגעים. פטריסיו ואירנה מתחילים להתקרב.

   

  פאולינה חוטפת את סנטיאגיטו מהבית בזמן שכולם חוגגים במסעדה של מניו. סנטיאגו ופטריסיו מחלצים את סנטיאגיטו מידיה של פאולינה. זו, בניסיון לברוח מסנטיאגו, נופלת לתוך פיר מעלית. את שארית ימיה היא תחיה על כיסא גלגלים. צ'רלי נוסע לגרמניה. אדוארדו וצ'איו מתפייסים ומוותרים על הרעיון להתגרש. סנטיאגו וקנדי מתפייסים ומתחתנים. פטריסיו מגיע לחתונתם עם אירנה כבת זוגו. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים

   

  כולם מספרים לכולם שקנדי וסנטיאגו לא מתחתנים. לולו שומרת על פטיטו, והורטנסיה מבקשת להחזיק אותו מעט ולוקחת אותו למשרד של סנטיאגו, כי הוא מתגעגע אליו. קנדי באה לקחת את פטיטו בדיוק כשאמברוסיני מודיע לסנטיאגו שמריסה אותרה. פאולינה עוזרת לסנטיאגו להשיג כרטיס דחוף ללונדון, וכשסנטיאגו עולה למטוס הוא רואה שפאולינה הצטרפה אליו. פטריסיו אומר לאמיליאנו שהוא מוכן להשקיע עוד כספים להפקת הסרט.

   

  מריסה מתה בלי לומר לסנטיאגו איפה בנו, אבל לפני מותה היא ממלמלת את שמה של אליסיה. סנטיאגו ופאולינה טסים בחזרה לביתם והם מחליטים לאתר את אליסיה ומניחים שהיא יודעת משהו על בנו של סנטיאגו. קנדי מקבלת בחזרה את המשמורת על צ'אווה. צ'איו רוצה להתגרש מאדוארדו, אבל קנדי מסבירה לה שהיא יכולה להציל את נישואיה. מניו תופס את איסבל על חם כשדונאטו וטינה מבשלים במקומה במטבח של המסעדה.

   

  סנטיאגו מספר לראול שאחותו מריסה נפטרה. צ'רלי שב לחזר אחרי לוסיה. סנטיאגו מבקש מפטריסיו לערוך בדיקת דנ"א לפטיטו לקביעת זהות האב, אולם הוא מסרב. אליסיה חוזרת ומגלה לפטריסיו שמריסה וסנטיאגו הם ההורים של פטיטו.

   

  לוסיה וצ'רלי מתפייסים. צ'רלי מקבל מלגה לגרמניה במטרה לפתח את המחקר שלו על חולי איידס. בדיקת הדנ"א חושפת כי סנטיאגו הוא האב של פטיטו. פטריסיו מחזיר את התינוק לידי אביו הביולוגי, אשר מחליט לשנות את שמו ל"סנטיאגיטו". שוטר מגיע לביתו של מניו ובידו צו מעצר נגד אליסיה.

   


  פורסם לראשונה 02/10/2008 12:22

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים