שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  סקירה: Sun - אוזניית Bluetooth סולרית

  את האוזניה של Iqua מספיק לטעון פעם אחת, כל עוד מקפידים להשאיר אותה חשופה לאור שמש או פלורסנט. בדקנו

  כל עוד מחזיקים את אוזניית ה-Sun של חברת Iqua מחוץ לכיס, ודואגים כי תמיד תהיה חשופה למקור אור - לא צריך לחבר אותה לחשמל על מנת להטעין אותה ואפשר להשתמש בה בא ברצף במשך מספר ימים עד שבועות.

   

  באוזנית ה-Bluetooth הזו, המיועדת למכשירים סלולרים, ישנו מקלט סולרי קטן - בעזרתו הסוללה נטענת מחדש בכל זמן שהיא חשופה לאור השמש או לאורות פלורוסנט ביתיים.

   

  אחרי הטענה ראשונית וקצרה - אכן אפשר להשתמש ב-Sun ברצף. גם בשעות הספורות במהלך הלילה, בהן סביר להניח שהדיבורית תהיה בחדר השינה החשוך, הסוללה לא מתרוקנת, ואפשר להמשיך להשתמש בה בבוקר. עם זאת, אם שכחתם אותה במגירה, או שהצבתם אותה הפוכה על השולחן כך שהקולט הסולרי לא חשוף לאור - הסוללה תתרוקן במהירות ותצטרכו שוב לחבר אותה לחשמל.  

   

  מגושמת, אבל טובה

  ה-Sun פחות נוחה לענידה על האוזן מדיבוריות אחריות בקטגוריה שלה. יש לה אנקול לבן גמיש שאפשר להתאים לצורת האוזן כך שהדיבורית לא תיפול ממנה, אך הוא גם קצת גדול, מגושם ומציק לפרקים ובהחלט בולט יותר מהאנקולים הדקיקים והשקופים הקיימים בדיבוריות של חברות אחרות.

   

  תהליך הזיווג של האזוניה עם הטלפון פשוט. הכפתורים ממוקמים בצורה נוחה, אך היינו שמחים לו היה קל יותר להבחין בין כפתור ההגברה (+) לכפתור ההנמכה (-) - ואילו הם היו גדולים ובולטים יותר.

   

  איכות השמע של הדיבורית טובה מאוד ולא נופלת מדיבריות של חברות גדולות יותר, כך גם איכות המיקרופון - לא שמענו תלונות מבני השיחה שלנו. נקודת החולשה, כמו בכל דיבורית, היא מקומות רועשים וסואנים במיוחד.

   

  מלבד הטעינה הסולרית, ל-Sun אין יתרונות בולטים על דיבוריות אחרות. חיבור של דיבורית לחשמל (או למחשב) לצורך טעינה, הוא לא פעולה בלתי-נוחה במיוחד ועבור מחיר מומלץ של 349-399 שקלים - כדאי לשקול האם באמת מדובר ביתרון הכרחי כאשר בוחרים דיבורית.

   

  Iqua Sun

   

  מחיר: 349-399 שקלים

   

  ציון:


   

  יתרונות: איכותית, לא צריך להטעין הרבה.

  חסרונות: מגושמת, כפתורים לא נוחים במיוחד.

  שורה תחתונה: טוב למי שנמצא הרבה בדרכים ללא גישה לשקע חשמל.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים