שתף קטע נבחר

פארודיה: מה באמת חסר בשוק ההון בצל המשבר?

סטיבן קולבר, בעל תוכנית בידור בערוץ "קומדי סנטרל", מראה לנו מה באמת נחוץ לשווקים - על רקע המפולת בוול סטריט

בעוד שוקי ההון הגלובליים ו-וול סטריט בפרט, מגלים שוב ושוב שהתחתית עמוקה משהעריכו. מסתבר שהחשש האמיתי אינו מהמיתון המאיים על כלכלות אירופה וארה"ב. גם לא מחנק האשראי שפוגע ביכולתו של הצרכן האמריקני לרכוש מכונית יותר גדולה, עם מנוע יותר גדול, וחלל פנים יותר גדול. לא, גם לא החששות מהפיטורים שאירעו במוסדות הפיננסיים הקורסים ואלו שעתידים לבוא במשק האמריקני כולו. מה כן אתם שואלים?  


מה חסר? תמונות ברוקרים מיואשים. מתוך:  www.colbertnation.com

 

ובכן, המצוקה האמיתית היא לא אחרת מאשר השגת תמונות חדשות של ברוקרים מיואשים על מנת לעטר את העיתונים, המדיה האלקטרונית, ומסכי הטלוויזיה; כך לפחות חושב סטיבן קולבר. קולבר הוא בעל תוכנית אירוח-בידור המשודרת 4 פעמים בשבוע בערוץ "קומדי סנטרל". בעוד המשקיעים והציבור בכללותו מורטים את שערותיהם מחשש לחסכונותיהם, נכסיהם ומקומות עבודתם, דואג קולבר להזכיר להם שמה שבאמת חשוב - זה לשמור על חוש ההומור.  


קולבר מדגים אילוסטרציה מהי. מתוך: www.colbertnation.com  

 

קולבר הוא בן טיפוחיו של המנחה היהודי-אמריקני של תוכנית ה"דיילי-שואו", ג'ון סטיוארט - המשודרת אף היא ב"קומדי סנטרל". רק לפני כחודש היה קולבר מועמד לפרס ה"אמי" על תוכניתו הפופולארית וזכה בפרס על כתיבה.

ושוב, קולבר. מתוך: www.colbertnation.com

 

וכך, בתוכניתו נפנה קולבר לסייע לאותם עורכים ועיתונאים הזקוקים לאותן תמונות של ברוקרים שוב ושוב, בצל ימי המסחר והמפולות שחוות הבורסות. כיצד? ובכן, בואו רק נאמר שתמונות אילוסטרציה הן בהחלט הצד החזק של המראיין המוכשר הזה. לצפייה בסרטון לחצו כאן .  


מחווה "שוק-הונית" לצ'ארלי צ'אפלין. מתוך: www.colbertnation.com

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נו, כזה כבר יש לנו. ברוקר מיואש
צילום: AP
מומלצים