שתף קטע נבחר

למה פרש אחיו של ג'ון מקיין מהקמפיין?

ג'ו מקיין, אחיו של המועמד הרפובליקני לנשיאות הסנאטור ג'ון מקיין, הודיע בסוף השבוע כי לא ישתתף עוד בקמפיין לאחר שנודע שהתקשר למוקד החירום "911" כדי להתלונן על פקק תנועה. הוא גם התנצל על שיחת הטלפון, שבה נשמע מנבל את פיו.

 

אתר העיתון "יו.אס.איי טודיי" דיווח הלילה (יום א') כי אחיו הצעיר של הסנאטור, המתגורר בווירג'יניה, סיפר לתחנת רדיו מקומית כי שב מאירוע של הקמפיין בפילדלפיה בסביבות השעה שתיים בלילה ב-18 באוקטובר בעת שנקלע לעומס תנועה בכביש בין-עירוני. הוא החליט להתקשר למוקד החירום כדי לברר מה הסיבה לעומס.

 

ואולם כאשר התקשר, התבקש לציין "מהו מקרה החירום" שבגינו הוא טילפן. תשובתו של ג'ו מקיין: "לא מדובר במקרה חירום, אבל אתם יודעים למה לעזאזל בצד אחד של הגשר בכביש 95 התנועה עומדת 15 דקות בעוד שבצד השני היא זורמת?".

 

בשלב זה, המוקדן שאל את מקיין אם הוא התקשר כדי להתלונן על מצב התנועה בכבישים. ג'ו מקיין קילל וניתק את השיחה. להגנתו אמר מאוחר יותר כי חשב שהטלפון הנייד נותק כבר. "לא התכוונתי לקלל

את השוטרים", אמר מקיין וציין כי לו היה במצבם, גם הוא היה מתעצבן: "אני מבין לגמרי את התגובה שלהם".  

 

לאחר שניתק את השיחה עם מוקד החירום, התקשר ג'ו מקיין לתחנת המשטרה המקומית, אך גם שם זכה לתגובה דומה. "אני מרגיש נורא על כך שפגעתי בקמפיין עם התקרית הזאת. עקב כך, לא אשתתף יותר בפעילויות הקמפיין". עוד ציין כי יתנצל בפני המוקדנים שהעליב. לאחיו הוא עוד לא סיפר על התקרית, אך אמר כי "אני בטוח שהוא לא יהיה שמח".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ג'ו מקיין: מצטער על התקרית
צילום: AP
מומלצים