שתף קטע נבחר

קולור-צ'יפ פיטרה כשליש מהעובדים

החברה, שפיתחה טכנולוגיה ייחודית של שבב אופטי, פיטרה כשליש מ-48 עובדיה מתוך התאמה לתנאי השוק החדשים. מנכ"ל החברה: נמשיך לתמוך בלקוחותינו

חברת קולור-צ'יפ (ColorChip), המייצרת רכיבים ומודולים לתקשורת אופטית מבוססי זכוכית, פיטרה היום (ה') כשליש מעובדיה. לפני מהלך הפיטורים עמדה מצבת כוח האדם בחברה על 48 עובדים.

 

 

משה פרייס, מנכ"ל החברה, מסר כי "הפיטורים הם חלק ממהלך התייעלות כולל שהחברה עוברת, מתוך התאמה לתנאי השוק ולמציאת החדשה שנוצרה".

 

פרייס ציין, כי "החברה תמשיך לתמוך בלקוחותיה הקיימים כמו גם בפרויקטים החדשים בהם היא זכתה ממש לאחרונה, עם החברות המובילות בשוק הבינלאומי". לדבריו, קולור צ'יפ פיתחה טכנולוגיה ייחודית של שבב אופטי הזוכה להכרה מהחברות הגדולות והמובילות בתחום התקשורת האופטית.

 

האם הפיטורים נערכים על רקע פגיעת המשבר הפיננסי בלקוחות החברה?

 

"כמו כל חברה אחרת, קולור צ'יפ נערכת לתקופה שעשויה להיות קשה יותר, או לתנאי שוק מצומצמים יותר, ולכן החברה נערכת קדימה ומתאימה את עצמה לתנאי השוק שעלולים להיווצר.

 

"אנחנו לא רואים פגיעה אצל הלקוחות הגדולים שלנו, חברות גדולות בתחום הטלקומוניקציה - שם כרגע הפגיעה פחות מורגשת, אבל נערכים לימים קשים יותר".

 

חברת קולור-צ'יפ הוקמה בשנת 2001. בין מייסדי החברה נמנים ד"ר שמעון אקהויז ממייסדי לומניס, ופרופ' שלמה רושין מביה"ס להנדסה באוניברסיטת תל אביב.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מהלך התייעלות כולל. המנכ"ל משה פרייס
מומלצים