שתף קטע נבחר

מורה מרחובות חשודה שקיימה יחסים עם תלמיד

המורה לאנגלית חשודה שקיימה יחסי מין עם תלמיד מכיתה י"א בן 17. בין היתר, נהגה לקחת את התלמיד לצימרים, לים ולקנות לו מתנות. התלונה התקבלה בעקבות מידע פנימי מבית הספר. התלמיד מסר עדות במשטרה. המורה מכחישה

מורה לאנגלית מרחובות, בשנות ה-30 לחייה, נעצרה היום (ה') בחשד שקיימה יחסי מין עם תלמיד מכיתה י"א בן 17 מבית ספר סמוך לעיר. בחקירתה היא הכחישה את המעשה. הנער הובא לתחנת המשטרה כדי למסור עדות. על פי החשד ניהלו השניים מערכת יחסים במשך תקופה ובמהלכה נהגה המורה לקחת את התלמיד לים, לצימרים ולקנות לו מתנות.

 

התלונה נגד המורה התקבלה בעקבות מידע פנימי בתוך בית הספר, שבו היא מלמדת. בעקבות ההכחשה, מנסים לאתר תלמידים נוספים, שמכירים את המקרה. בכוונת המשטרה להביא את המורה לבית משפט השלום בראשון לציון ולבקש את הארכת מעצרה.

 

לפני שלוש שנים התפוצצה פרשה דומה ברחובות, כאשר מורה מחליפה בישיבה תיכונית, אשה נשואה בת 34, נעצרה לאחר שקיימה במשך כמה חודשים יחסי מין עם חמישה תלמידים, שאת חלקם לימדה בכיתתה. בחקירתה הודתה במעשים המיוחסים לה.

 כאשר הובאה המורה לחקירה, הכחישה תחילה, אבל כשהחוקרים נקבו בשמותיהם של הנערים שעימם שכבה, היא נשברה ופרצה בבכי: "עשיתי את זה מתוך דחף מיני. זה היה מעשה שטות ואני מצטערת על כך".

 

חודשים ספורים לפני כן חקרה המשטרה מורה מתיכון יוקרתי בתל-אביב בחשד שקיימה יחסים עם תלמידים בני 16, לעיני בעלה. אחד התלמידים אף התלונן במשטרה, בטענה שהמורה "ניצלה אותו מינית לאחר שגרמה לו ליחסי תלות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
אילוסטרציה
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים