שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מוגבלים בלי הפסקה

  אחרי שהורדה משידור, "מהדורה מוגבלת" חוזרת לעונה חדשה וחמישית. רגע לפני שזה קורה, תפסנו את אבי אטינגר, הדר "הלייוי" עמית, שחר חסון ודודו ארז לשיחה הזויה על טרנדים, פחדים ויובל המבולבל. התוצאה הלא שפויה - לפניכם

   

  כשהמהדורה מוגבלת, גם חבריה מוגבלים במקצת. כאלה הם דודו ארז, שחר חסון, הדר לוי, אבי אטינגר ואבי נוסבאום, חמש אבני הפינה הלא מאוד יציבות נפשית אבל המאוד מצחיקות של "מהדורה מוגבלת".

   

  בסרטון מקדים שצולם השבוע לקראת העונה החדשה של התוכנית, אנשי המהדורה מוצגים באופן שהכי מחמיא להם: כאנשים רבי מוגבלויות. אבל המוגבלות העיקרית שלהם מתבטאת דווקא במגבלה אחת חשובה שאין להם: גבול, למה שהם יעשו כדי להצחיק.

   

  היום, ח' בחשוון, תשס"ט, ימים ספורים לפני עלייתה של העונה החמישית לשידור בערוץ "ביפ", כולנו כבר יודעים: האנשים המצולמים להלן, הולכים לקבל שוב את ליטרת המסך שלהם, וכפי שעברם המפוקפק יעיד: הם לא שמים מחסום לפיותיהם הנלוזים, ולא שמים מכשול בפני מחשבותיהם החתרניות. והם לא מפחדים משום דבר, חוץ משומן טראנס.

   

  "הפחד של אטינגר, אגב, זה לנסוע יותר מכמה מטרים במכונית שלו", הלשינה הדר לוי על חבריה, כי היא יכולה, מתוקף מעמדה כחברת הפאנל היחידה הקבועה ממין נקבה. "אני לא הבת היחידה כאן", היא מכחישה, "יש פה את דודו ארז, שחר חסון, וגם אטינגר הוא לא הגבר הכי.. ונוסבאום".

   

  להדר יצטרפו העונה חברות חדשות בנות מינה, אבל בניגוד למעמד הקבע שלה, הן יאיישו את הפאנל בסבבים מתחלפים. אפרת אברמוב, שהנחתה את התוכנית ברוטציה עם דודו ארז במהלך כל עונותיה, הותירה את ארז לבד במשרה האפורה, ועברה ל"אחות הקטנה". ארז בטוח שהוא יכול לשרוד את ההנחיה לבדו וכתמיד, הוא מדגיש, התוכנית תעסוק ב"טרנדים, תהליכים ומגמות".

   

  אז לסיום, קבלו מגמה: אטינגר יחקה העונה את הרוצח מ"המסור", חיקוי עליו הוא עבד במשך כל הפגרה. דגימה בלעדית, ראשונית ופראית מהחיקוי הזה חבויה במעמקי כתבת הווידיאו שלפניכם. לא מומלץ לצפייה לחולי לב או נשים בהריון.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ארז. ציפי לבני לא טרנדית
  צילום: עידן הובל
  לאתר ההטבות
  מומלצים