שתף קטע נבחר

לקדימה יש מועמד בשדרות, אולמרט בעד פרץ

אהוד אולמרט טלפן לאחלמה, רעייתו של שר הביטחון לשעבר עמיר פרץ, ואיחל לה ניצחון מרשים בבחירות לראשות העיר שדרות ואת כל הסיוע שיוכל להעניק לה. אצל מועמד קדימה לראשות העיר, דוד בוסקילה, הטלפון לא צלצל

קדימה? לאולמרט יש העדפות אחרות. ראש הממשלה, אהוד אולמרט, טלפן הערב (יום ב') לאחלמה פרץ, רעייתו של שר הביטחון לשעבר עמיר פרץ, ואיחל לה הצלחה בבחירות לראשות העיר שדרות מחר. בנוסף לפרץ מתמודדים על התפקיד ארבעה מועמדים נוספים, בהם חבר קדימה - מפלגתו של ראש הממשלה.

 

אולמרט אמר בשיחה כי הוא מקווה שניצחונה של פרץ יהיה מרשים וכי הוא מתכוון לעשות הכל כדי לסייע לשדרות. אולמרט ביקש למסור לפרץ איחולי הצלחה גם מרעייתו עליזה, השוהה בימים אלה בחו"ל.

  

הבחירות בשדרות מהוות את אחד ממוקדי הבחירות לרשויות המקומיות לא רק בשל ירי הקסאם לנגב המערבי ולעיר בפרט אלא בשל הקרב הצמוד שמנהלים המועמדים על כסאו המתפנה של ראש העיר, אלי מויאל.

 

בנוסף לפרץ, מתמודדים בבחירות דוד בוסקילה - ראש העיר לשעבר ואיש קדימה, אלון דוידי - שקנה את מעמדו הציבורי בשביתות הרעב שנערכו מול בית הזוג פרץ כשכיהן עמיר כשר ביטחון, ששון שרה - יו"ר ועד ההורים בשדרות ואחת הדמויות הצבעוניות בעיר, והרב עמרם אלעזרא.

 

בתוך כך, הביעו תושבים בשדרות כעס על יו"ר הליכוד, ח"כ בנימין נתניהו, שהחליט לוותר אמש על ביקור בעיר בשל העובדה שלליכוד אין בה מועמד. יש לציין כי על פי מצעי המועמדים ושלטי התעמולה נראה שתושבי שדרות מוטרדים פחות מהמצב הביטחוני ויותר בשאלות הניקיון, מערכת החינוך, התשתיות והתעסוקה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אולמרט. גם עליזה מברכת
צילום: דניאל בר און - ג'יני
צילום: מיכאל קרמר
קרב צמוד. פרץ
צילום: מיכאל קרמר
מומלצים