שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מיקי רוזנטל מועמד להגיש את "תיק תקשורת"

  שמו של העיתונאי נשקל כמועמד להחליף את חיים זיסוביץ' בתוכנית ביקורת התקשורת של הטלוויזיה החינוכית. מולו נשקלים עמנואל רוזן ולילך סיגן

  חששותיו של מיקי רוזנטל, שיישאר מחוסר עבודה בעקבות סרטו "שיטת השקשוקה", עשויים להתבדות. בימים אלה שמו נשקל כמועמד להחליף את חיים זיסוביץ' בהגשת "תיק תקשורת", תוכנית ביקורת התקשורת של הטלוויזיה החינוכית.

   

  המתחרים העיקריים של רוזנטל על התפקיד הם העיתונאית לילך סיגן מ"גלובס" ועמנואל רוזן, כיום עורך ומגיש כתבות ב"אולפן שישי". החלטה בעניין תתקבל בתחילת השבוע הבא.

   

  "תיק תקשורת", המשודרת בטלוויזיה החינוכית כבר 16 שנה, הוגשה בעבר על ידי אמנון לוי, דוד גלבוע, רזי ברקאי ומיכה פרידמן. עורכת התוכנית היא בינה לוז. התוכנית יצאה לפגרה לפני מספר חודשים, כשחיים זיסוביץ' הודיע על פרישתו מהתפקיד. במהלך עונת השידורים הקודמת, הועלו טענות נגד זיסוביץ' בדבר ניגוד אינטרסים, בהיותו בעל משרד יחסי ציבור והוא עזב את התוכנית, משום שנבחר לתפקיד דובר אוניברסיטת בר אילן.

   

  מיקי רוזנטל הוא עיתונאי חוקר, שהגיש את תוכניות הטלוויזיה "הבולדוג", "בולדוזר" ו"גברים בשחור". שמו עלה לכותרות לאחרונה כיוצר "שיטת השקשוקה", סרט תיעודי ובו תחקיר שערך יחד עם אילן עבודי על האחים עופר. הסרט נתקל בקשיים רבים בהפצתו והקרנתו, כשהראשיים בהם היו תביעת דיבה. בעקבות הסערה הביע רוזנטל חשש שמא לא ימצא עבודה אחר כך בשוק התקשורת. "שיטת השקשוקה" נדחה לשידור בכמה ערוצים, אולם הוא מוקרן בימים אלה בסינמטקים ועשוי לעלות לשידור בערוץ 1 באמצע 2009. רוזנטל ועבודי החלו לעבוד על "שיטת השקשוקה 2", בו הם מתארים אופן עשיית הסרט ואת מלחמות חופש הביטוי שנלחמו בעקבותיו.

    

  מהטלוויזיה החינוכית נמסר בתגובה כי לא נפלה עדיין החלטה בעניין.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מאיר פרטוש
  רוזנטל. אולי מצא עבודה?
  צילום: מאיר פרטוש
  לאתר ההטבות
  מומלצים