שתף קטע נבחר

שדרות: תושבת התלוננה כי הוצע לה שוחד

האשה נעזרה במטה של אחלמה פרץ, כדי להתלונן נגד נהג מונית שהציע לה לכאורה, 100 שקלים בתמורה לכך שתצביע עבור המועמד דוד בוסקילה. ממטה בוסקילה נמסר, "אין אנו אחראים ליוזמה של אוהד כזה או אחר"

תופעה חד פעמית או מגמה מסוכנת. תושבת העיר שדרות הגישה אחר הצהריים (יום ג') תלונה נגד נהג מונית, שלטענתה הציע לה 100 שקלים בתמורה לכך שתבחר במועמד דוד בוסקילה לראשות העיר. התושבת, מרינה ויינר, הגישה את התלונה באמצעות המטה של המועמדת בבחירות אחלמה פרץ. לטענתה אנשיה של פרץ, התקבלו אצלם מספר תלונות על תושבים שהוצע להם שוחד.

 

מפקד משטרת שדרות, סגן ניצב שמעון נחמני, אישר את קבלת התלונה ואמר כי היא נבדקת כעת. "התלונה הוגשה על ידי אנשי מטה אחלמה פרץ לאחר שהאישה המתלוננת זיהתה בוודאות את הנהג", אמר נחמני, "התלונה הוגשה על ידי אנשי מטה אחלמה פרץ לאחר שהאישה המתלוננת זיהתה בוודאות את הנהג. אנחנו נאתר את הנהג ונחקור אותו בעניין ונברר את התלונה. יש לציין כי לא הוגשו תלונות נוספות בעניין זה".

 

תום וגנר, דוברה של פרץ טען, כי "מאז הבוקר אנחנו מקבלים טלפונים על כך שמציעים לאנשים כסף תמורת הצבעה לדוד בוסקילה. ניסינו לבדוק ולאמת את זה, אבל אנשים סירבו לדבר איתנו. בצהריים הגיעה אלינו ויינר וסיפרה לנו את הסיפור המדהים שלה. עודדנו אותה להגיש תלונה".

 

ויינר עולה חדשה, סיפרה על ההצעה שקיבלה, "עליתי הבוקר למונית בדרך להצביע בקלפי ואז נהג המונית אמר לי, 'אני אתן לך 100 שקלים בשביל שתצביעי לדוד בוסקילה'. כעסתי עליו מאוד ואמרתי - איך אתה יכול לומר דבר כזה, אני חשבתי שעליתי לארץ דמוקרטית שבה כל אחד יכול להציע למה שהוא רוצה ולמה שהוא מאמין ולא בשביל כסף".

 

ממטהו של דוד בוסקילה נמסר בתגובה: "אין אנו אחראים ליוזמה או לפעילות של אוהד כזה או אחר, אנו קוראים לכולם לשמור על החוק ולא לעבור על החוק האוסר שוחד בחירות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לא מעורב. דוד בוסקילה
אנשיה מתלוננים. אחלמה פרץ
צילום: זאב טרכטמן
מומלצים