שתף קטע נבחר

"הוא אמר שהוא יכול להפוך אותי למפורסמת"

הדיווחים על מעצרו של "סוכן הדוגמניות" דוד בן-עמי בחשד לאונס וביצוע מעשים מגונים, הם שגרמו ל-ש' להתלונן נגדו. שבוע אחרי שהגשת כתב האישום נגד בן-עמי, סיפרה ל-ynet על סיוט שעברה וקראה לבנות לא לחשוש ולהתלונן

"הוא הצמיד את הגוף שלו לשלי והיה אומר לי 'אל תתנגדי'. אז הוא היה אונס אותי. זה נמשך במשך חודשיים. הוא כל הזמן איים עליי, על המשפחה שלי, על החברים. בין היתר היה אומר לי: 'מישהו עלול לשפוך לך חומצה על הפרצוף'. הוא היה מופיע בכל מקום שאליו הייתי הולכת" - כך סיפרה הערב (יום א') ל-ynet ש', אחת מקורבנותיו של דוד בן-עמי - "סוכן הדוגמניות" שהואשם באונס, ביצוע מעשי סדום ומעשים מגונים בצעירות ונערות לפני כשבוע.

 

"עבדתי בבית הכנסת הגדול בירושלים, הייתי בת 17. יום אחד עליתי לדבר עם המנהל ודודו היה שם במשרד. הוא הציע לי עבודה בבר ב-300 שקל ללילה. דיברנו קצת ואחרי כמה ימים הוא לקח אותי כביכול לראות את הבר. הוא אמר לי שהוא צלם דוגמניות ויכול להפוך אותי לדוגמנית מפורסמת. זה מאוד שימח אותי".

 

אך מכאן הפך המפגש המזדמן עם "הסוכן מגשים החלומות" לסיוט מתמשך: "בדרך הוא אמר לי שהוא צריך לעצור בבית ולאסוף משהו. הלכנו אליו והוא נתן לי לשתות אלכוהול. הוא הלך לחדר, הביא בגדים ואמר לי 'אני מבקש שתמדדי אותם'. זאת הייתה חולצה עם קשירה מאחור והסתבכתי אז הוא נכנס כביכול כדי לעזור לי לסגור אותה. הוא הצמיד את הגוף שלו אליי. החזקתי עם הידיים את הגוף אך הוא הרחיק אותן ואמר לי 'אל תתנגדי' ואנס אותי".

 

ש' הוסיפה וסיפרה כי במהלך כל התקופה נהג בן-עמי לעקוב אחריה, להטריד אותה ואף איים על חייה. "יום אחד כשהייתי בתחנה המרכזית בירושלים הוא התקשר אליי ואמר לי שהוא רוצה להיפגש. אמרתי לו שאני בתל-אביב. אחרי כמה דקות הוא התקשר אליי ואמר לי: 'מילא תגידי שלא בא לך לבוא, אבל אם את בתחנה המרכזית בירושלים, למה את אומרת שאת בתל-אביב?'"

 

ש' בחרה לא לספר על המקרים לאיש פרט לאחותה הקטנה. לבסוף, החליטה לברוח לארה"ב למשך עשרה חודשים. "בשביל לעצור את זה הייתי חייבת לברוח, אבל חזרתי בגלל שהתגעגעתי למשפחה", אמרה.

 את ההחלטה להתלונן על בן-עמי קיבלה רק לפני כשבועיים בעקבות הדיווחים בתקשורת על מעצרו. היום הוארך מעצרו של בן-עמי בחמישה ימים נוספים בעקבות תלונה נוספת שהוגשה נגדו.

 

"כשראיתי את הדיווחים זה נתן לי את הפוש. אני יודעת שהסיבה היחידה שהביאה אותי להתלונן היא שראיתי בנות שהתראיינו", הדגישה ש'. "אני רוצה שלבנות נוספות יהיה את האומץ ללכת למשטרה ולהתלונן. אל תפחדו ללכת למשטרה, היא עוזרת ומסייעת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בן-עמי בביהמ"ש (ארכיון)
צילום: גיל יוחנן
מומלצים