שתף קטע נבחר

הניקס השעו את סטפון מארבורי ממשחק אחד

הגארד, שסירב להתלבש במשחק הקבוצה בדטרויט ומתקרב לסיום דרכו בניו יורק, גם ספג קנס. הג'נרל מנג'ר דוני וולש: "לא נותרה לנו ברירה"

פרק נוסף בהידרדרות היחסים בין סטפון מארבורי לניקס. לאחר שהגארד של ניו יורק סירב להתלבש במשחק החוץ של הקבוצה בדטרויט וגרם בשל כך למספר שחקנים פצועים לעלות על הפרקט, החליטה הנהלת הקבוצה לנקוט סוף סוף בצעד משמעתי ולהשעותו ממשחק אחד. בנוסף, נקנס השחקן על משחק נוסף ובסך הכל יעלה הסיפור למארבורי כ-400 אלף דולר, מתוך חוזה ה-21.9 מיליון שלו בקבוצה.

 

 

הנהלת הניקס צפויה להודיע לסטפון כי הוא מושעה מכל פעילות בקבוצה, כיוון שהיא לא מצליחה למצוא לו קבוצה חדשה. "מחוייבותו הכללית של שחקן היא לספק שירותים מקצועיים כשהוא נקרא לכך",

 מסר הג'נרל מנג'ר של הניקס, דוני וולש. "בשל העובדה שהשחקן סירב לבקשת מאמנו לשחק, לא נותרה בידינו ברירה אלא לנקוט באמצעים משמעתיים נגדו".

 

ארגון השחקנים יצא במקרה זה להגנתו של השחקן, שטען כי המאמן כלל לא ביקש ממנו לשחק, וכי אם היה מורה לו לעשות כך, הוא כן היה משחק. בינתיים, חל איסור על הרכז להגיע למשחק הבית של הניקס בשבת נגד גולדן סטייט ווריירס. ההשעיה נשמעת מעט משעשעת, שכן מארבורי לא שותף בשום משחק מאז תחילת העונה ולא נראה שהיא תשפיע במשהו על סגל הקבוצה במשחק בשבת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים