שתף קטע נבחר

התקוטטו בתור לכספומט - ונעצרו בחשד לשוד

ביום שישי הבחינו שוטרים בקטטה בין שני צעירים לאדם, שטען כי הם שדדו אותו ליד כספומט בתל-אביב. השניים טענו כי האיש נדחף כשהם הוציאו כסף מהבנק, אך בכל זאת הוארך מעצרם. היום קיבל שופט את טענתם ושיחרר אותם בערבות

שני צעירים, שבסך הכל הוציאו כסף מכספומט במרכז תל-אביב, בילו בסוף השבוע בתא המעצר - מכיוון שהתקוטטו עם אדם שניסה להידחף לפניהם בתור. היום (א') הורה בית משפט השלום בתל-אביב לשחרר את השניים, שנעצרו בחשד שניסו לשדוד את האיש, בניגוד לעמדת המשטרה.

 

ביום שישי הבחינו שוטרים בקטטה סמוך לכספומט בתל-אביב. האדם שהיה שרוע על המדרכה צעק "הם שדדו אותי". השוטרים עצרו את החשודים, שטענו כי הם עמדו ליד הכספומט ובשלב מסוים הגיע האיש שנדחף. לטענתם, הם הרגישו מאוימים וכך החלה הקטטה.

 

בית המשפט האריך בסוף השבוע את מעצרם של השניים עד היום. בדיון היום טען פרקליטו של אחד העצורים, עו"ד ישר יעקובי, כי החשודים עמדו ליד כספומט על-מנת להוציא כסף ובאותו רגע ניגש אליהם המתלונן, נדחף קדימה והציץ לפעולות שביצע מרשו. עורך הדין אמר שהשניים ביקשו ממנו יפה להתרחק ומכאן התפתח עימות. עוד ציין עו"ד יעקובי כי דקה לפני המעצר הוציאו השניים - צעירים בני 22 - 400 שקלים מהכספומט.

 

המשטרה ביקשה להמשיך ולהאריך את מעצרם, אולם השופט ציון קאפח כתב בהחלטתו כי אין מחלוקת שאחד החשודים הוציא כסף מהכספומט וזו התנהגות שיש לומר בלשון המעטה אינה אופיינית לשודדים. עוד כתב השופט בהחלטתו כי המתלונן מזגזג בחקירתו ואף חזר בו במפורש, הן בעימות והן בהודעה מאוחרת, ולכן הורה לשחרר את החשודים בערבות של 750 שקלים.

 

עו"ד ישר יעקובי אמר ל-ynet: "כבר ביום שישי הצגנו לחוקרים את פתקית משיכת הכספים, שהוכיחה שהחשודים היו לפני המתלונן במקום ולא ארבו לו, אלא הוא ניגש אחריהם וניסה להידחף לכספומט ומכך התפתח עימות שאין בינו לבין שוד דבר. רק היום, באמצעות בית המשפט, הצלחתי להכריח את היחידה החוקרת לקבל את פתקית משיכת הכספים באמצעות בית המשפט".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
כספומט. ארכיון
צילום: אבי כהן
צילום: דנה קופל
עו"ד ישר יעקובי
צילום: דנה קופל
מומלצים