שתף קטע נבחר

הכח יזמה שיחה עם מנכ"ל איגוד השופטים

יו"ר הקבוצה, ציקי קקון, ייפגש עם יריב טפר ("רק שיקשיבו לנו") במטרה להרגיע את האווירה בעקבות אמירות דודו דהאן, שצפוי להרחקה של משחק אחד, למרות שבקבוצה חוששים מעונש חמור יותר

בהכח עמידר ר"ג מאסו ביחס של השופטים כלפי הקבוצה. היו"ר ציקי קקון יזם שיחה עם מנכ"ל איגוד השופטים, יריב טפר, במטרה להרגיע את האווירה.

 

קקון הסביר ל-ynet: "המטרה לדבר על כל מה שמפריע לנו. זו תקופה מאוד קשה עבורנו. אני רוצה להגיד לו את מה שיש לי להגיד ואני מקווה שהוא ייתן לי את התשובות ויידע לטפל בזה".

קקון המשיך: "יש הרבה דברים שעל ליבנו ואומר לו אותם בארבע עיניים. כואבת לי ההתייחסות לקבוצות קטנות, כמו גם הזלזול בשחקנים ובאנשים שמנהלים מועדונים. אני רק מקווה שיש עם מי לדבר ושאזכה לאוזן קשבת".

 

במועדון חוששים מהעמדתו לדין של דודו דהאן. הצפי הוא שהמאמן יורחק ממשחק אחד בעקבות התנהגותו בהפסד לבני יהודה (1:0), אך מספר גורמים חוששים מעונש הרחקה משלושה משחקים, בעיקר כיוון שבבית הדין יחפשו להחמיר עם מי שביקר באופן בוטה את ההתאחדות לכדורגל ומוסדותיה.

 

בינתיים נמשכים החיפושים אחר חיזוק לנועלת הטבלה. הכוונה במועדון היא לסכם עם שחקן ותיק, שיוכל למשוך את הצעירים קדימה ולשמש דוגמא, אך נכון לעכשיו אין בנמצא אחד כזה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דודו דהאן
צילום: אלי אלגרט
מומלצים