שתף קטע נבחר

טל ברודי אחרי הכישלון: מעריך יותר את נתניהו

רבים נותרו מחוץ לרשימת הליכוד לכנסת, בהם אסף חפץ, עוזי דיין, טל ברודי ופנינה רוזנבלום. ברודי מסביר: "התחלתי מאוחר מדי". עוזי דיין: "אני לא ליכודניק על-תנאי"

נשאר מחוץ למפה: רשימת מאוכזבי הליכוד ארוכה מאוד, וכוללת בין היתר את עוזי דיין, אסף חפץ, זאב ז'בוטינסקי, יחיאל חזן, טל ברודי, ספי ריבלין ופנינה רוזנבלום. כוכב העבר של מכבי תל-אביב, טל ברודי, הפסיד במחוז מישור החוף לדני דנון. "התחלתי מאוחר מדי", הוא מסביר הבוקר (יום ג') בשיחה עם ynet, "אם הייתי יודע את מצב הפריימריז הייתי נותן את ההחלטה מוקדם יותר".

 

פריימריז בליכוד - הסיקור המלא ב-ynet:

 

ברודי אומר שציפה לתוצאה אחרת, "אני מאוכזב מהתוצאות, אבל אני לא מאוכזב מבחינתי. אם לא הייתי עושה זאת הייתי חש רע יותר, הייתי מרגיש שלא מילאתי את מחויבותי כלפי ביבי וכלפי הציבור. אם אני לא אתייצב, אחרים לא יתייצבו".

 

הוא מסביר שהיה עסוק בנושאים אחרים, כמו כנס הסוכנות בירושלים, בשעה שמועמדים אחרים חרשו את הארץ: "הבנתי שיהיה לי קשה כבר כשנכנסתי לזה. קשה לשבור את השטח שבו פועלים ראשי סניפים וראשי מועצות, שכבר התחייבו למועמדים אחרים".

 

ברודי ציין כי הוא ימשיך לעסוק בעשייה ציבורית, "אמשיך כמו שאני ממשיך כל הזמן, זה לא יעצור אותי". הוא הודה ליו"ר הליכוד: "אני מעריך אותו עוד יותר היום לאחר שראיתי איך הוא פעל בשנה האחרונה. הוא היה מאה אחוז".

 

עוזי דיין, שנדחק למקום ה-42 הלא-ריאלי, אמר כי "אני לא ישראלי על-תנאי ולא ליכודניק על-תנאי ולכן אמשיך לתרום למדינת ישראל ולחברה הישראלית כמיטב יכולתי". לדבריו, "הליכוד בחר אמש נבחרת טובה שתנהיג את ישראל ואני מברך על כך".

  

חבר הכנסת לשעבר יחיאל חזן, הזכור מפרשת ההצבעות הכפולות, שגם הוא נדחק מרשימת הליכוד, אמר ל-ynet: "אני לא מאוכזב. הבחירות היו בשבילי בהתראה קצרה. אני מודה לכל מי שהצביע בשבילי ומאחל לחברי בליכוד שיצליחו להגיע לשלטון. ציפיתי לתוצאה אחרת. ידעתי שקשה להתברג עד למקום ה-20 ברשימה הארצית, בכל זאת החלטתי להתמודד כי חשוב לי לשרת את הציבור. אמשיך לפעול למען הציבור, המקום לא חשוב". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות האתר הרשמי מכבי ת"א
טל ברודי
באדיבות האתר הרשמי מכבי ת"א
מומלצים