שתף קטע נבחר

חברת ההיי-טק מארוול צפויה לפטר 90 עובדים

יצרנית הציוד לפס הרחב הודיעה כי עקב המשבר הכלכלי תאלץ לקצץ במצבת כוח האדם. ממארוול נמסר כי המפוטרים יזכו "לחבילת פיצויים נדיבה וסיוע ותמיכה באיתור מקום עבודה"

חברת מארוול ישראל, מרכז המו"פ הישראלי של קבוצת מארוול, הודיעה היום (א'), כי תפטר 90 עובדים, מתוך כוח אדם של 1,100 עובדיה בישראל. מהחברה נמסר כי "מארוול נערכת אלל מול המציאות הכלכלית החדשה, בדומה לחברות האחרות".

 

 

לפי החברה, המפוטרים יזכו "לחבילת פיצויים נדיבה וסיוע ותמיכה בייעוץ ובאיתור מקום עבודה חדש".

 

אליעז לביא, סגן נשיא בכיר במארוול ומנכ"ל מארוול ישראל, אמר כי "הפרידה מהעובדים קשה לליבנו, אך המציאות הכלכלית החדשה מחייבת ארגונים לנהוג באופן אחראי ולערוך בדיקה מחודשת של הוצאות החברה, על מנת שנוכל להבטיח את המשך פעילותינו באופן יעיל וריווחי לטווח הארוך". 

 

קבוצת מארוול מפתחת, מייצרת ומשווקת פתרונות בפס-רחב לדור הבא של שוק תקשורת הנתונים והאחסון ומובילה. מארוול ישראל, פעלה עד כה בארבעה אתרים שונים, שנבעו משלוש רכישות שונות שביצעה הקבוצה בישראל. אולם כחלק מהליך מיזוג תרבותי ותיפקודי החליטה החברה להתמקד בעבודה בשני אתרים מרכזיים בישראל: בצפון הארץ, ביוקנעם ובאזור המרכז, בפתח תקווה. מארוול ישראל מתמקדת בשלושה קווי מוצר - מתגי תקשורת והתוכנה עבורם, מערכות בקרה למפעילי וספקי טלקום וסלולר.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מנכ"ל מארוול ישראל, אליעז לביא
מומלצים