שתף קטע נבחר

לבני: הנבחרת שתחזיר את ישראל לעצמה

בקדימה חגגו את אי-קריסת מערכות המחשב בפריימריז במפלגה. "קדימה הוכיחה שהיא יודעת לעשות את מה שהליכוד והעבודה לא יודעים לעשות", אמרה יו"ר המפלגה לאחר הצגת רשימת קדימה בגני התערוכה בתל-אביב

יו"ר קדימה, ציפי לבני, אמרה הלילה (יום ה') כי "קדימה הוכיחה שהיא יודעת לעשות את מה שהליכוד והעבודה לא יודעים לעשות - לנהל בחירות ממוחשבות מדויקות ודמוקרטיות". לבני, שנאמה בגני התערוכה לאחר קריאת שמות מועמדי המפלגה לכנסת הבאה, אמרה: "לקדימה יש נבחרת מנצחת. זו הנבחרת שתלך איתי יד ביד, כנבחרת אחת לכנסת ולראשות הממשלה".

 

לדברי לבני, "זו נבחרת שמסמנת את המרכז, נבחרת של אנשים מוכשרים, הנבחרת שתנהל את המדינה הזו, ותחזיר את ישראל לעצמה, ולמה שהיא היתה אמורה להיות, והתחייבה להיות ביום שקמה. ביחד, כולנו, כל מי שאיתנו על הבמה, קדימה הולכת לנצח את הבחירות". בקדימה הביעו שביעות רצון הן מאחוזי ההצבעה והן מתפקוד המערכת הממוחשבת. לבני הודתה למנכ"ל המפלגה, משה שחורי, ולשופט בדימוס דן ארבל שפיקח על מערכת הבחירות במפלגה.

 

השופט בדימוס דן ארבל, שהקריא את התוצאות, אמר: "עברנו יום בחירות ארוך וקשה, אך מסודר מאורגן וללא תקלות. לקחנו על עצמנו סיכון מחושב כשבחרנו לנהל את הבחירות במערכת ממוחשבת, חרף אי ההצלחה במפלגות האחרות. ואכן המערכת הוכיחה את עצמה, קדימה הלכה קדימה".


מופז, אברהם-בלילא, לבני, איציק ובר-און (צילום: ירון ברנר)

 

השר מאיר שטרית - שהגיע למקום השביעי - הגיב על התוצאות: "אני שמח מאוד על התוצאה. לפנינו המערכה האמיתית, וקדימה צריכה לנצח בה".

 

יו"ר הכנסת, דליה איציק, היא המנצחת הגדולה בפריימריז של מפלגת השלטון - היא תשובץ במקום השלישי ברשימה לאחר יו"ר המפלגה ציפי לבני והשר שאול מופז. למקום השני בפריימריז - הרביעי ברשימה - הגיע ח"כ צחי הנגבי ומיד אחריו רוני בר-און, זאב בוים, מאיר שטרית, רוחמה אברהם-בלילא. את העשירייה הראשונה סוגרים אבי דיכטר ומרינה סולודקין.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לבני. נבחרת של מוכשרים
צילום: ירון ברנר
מומלצים